Příspěvky uživatele - 116.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih Nektarinek, 7.2.2017
Paní Jano, na Vašem místě bych dvacetiletou broskvoň nezmlazoval, ani neobjednával další a další stromky. Raději bych věnoval čas a energii důkladné přípravě půdy před výsadbou, studiu odborné literatury a nácviku řezu. Sám mám deset stromů broskvoní... celý příspěvek >
Dolmar versus husquarna, 29.11.2016
Zdravím, jak koho, někoho jen cenu potřebných dílů. Standa.
Dolmar versus husquarna, 29.11.2016
Zdravím, vždy je to 50 na 50%, přes internet bych jí rozhodně nikdy nekupoval, jen osobní odběr. Pokud nebudou "vytlučená" uložení ložisek v karteru a jinak poškozený skelet, tak po celkové opravě bych výdrž srovnal s novým kusem. Standa.
Dolmar versus husquarna, 29.11.2016
Zdravím, obě pily jsou legendy, HQ 266 se říkalo "královna lesa" a také to tak bylo. S tím "laděním, nacvičováním a hraním" nemohu souhlasit, protože konkrétně 266 je jedna z pil, kde se jen doplňovalo palivo a olej. Navíc je na ní pořád dostatek... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 27.8.2013
Tož estli ešte možu neco dodat máte prvej s tým pokrokem, já sem to rozepsal trochu ináč než sem chtěl o tom kuchaření mě šlo spíš o to míchání při tom pálení. Mám známého, který má tů samů kolonu co sem popisoval akorát on jede na propan-butan a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika