Příspěvky uživatele - 248.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malinové hornokrajské, 4.5.2024
Sice nejsem Walter, ale Hornokrajský malináč nehrká, je celý červený a je dřív zralý, rád brzy moučnatí, má slabší růst. Holovouský hrká, je červenozelený, u stopky má svalec, je to spíš zimní jablko, rostl mi... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 4.5.2024
Švagrová loni začala používat Hnojík, a když vidím, co to dělá s rostlinami, asi ho začnu používat také. Kamarádka ho letos zkusila na neduživé papriky a ty zesílily nad očekávání. Je to nějaký hmyzí... celý příspěvek >
Parazit na vrbě, 4.5.2024
Ještě jeden odkaz : https://zahradaweb.cz/vlnovnik-vrbovy-riziko-pro-pestovani-okrasnych-vrb/ Lída
Parazit na vrbě, 4.5.2024
Mrkněte, jestli to nemůže být tohle : https://zmagazin.cz/vlnovnik-vrbovy-skudce-okrasne-vrby#google_vignette Lída
Modré jablko, 4.5.2024
Mně z těch starších běžnějších tmavých napadlo Hornokrajské malinové, Spartan, Red delicious. Málo plodů mohlo způsobovat i nedostatečné opylení.           Lída
Hniloba kaktusu, 4.5.2024
Na tom vysokém nic nevidím (možná špatně koukám), ten malý hnije odvrchu - seříznout až do zcela zdravé části - téměř dolů - a řez nechat zaschnout. Je pravděpodobné, že ze zdravého zbytku z areoly vyrazí nová... celý příspěvek >
Choroba švestek, 3.5.2024
Letos je počasím tak výjimečný rok, že podle něj nemůžete soudit, stromy to vystřídání horka mrazem odnesly různě, ale prakticky všude. Jinak pokroucené listy jsou obvykle mšicemi (a letos jich je dost všude a na všem), schnutí může být i to... celý příspěvek >
Cibulky - zničení, 3.5.2024 Obsahuje fotku
To já už poslední roky také. Ale puškinie většinou jen oškubu, to bych se ustříhala...  Lída
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 3.5.2024
Pardon, to patřilo jinam - psala jsem z mobilu a přeskočilo to, omlouvám se.   Lída
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 3.5.2024
Aha, pokud se vás dotklo to "na poly", tak se omlouvám, ale jako poloviční Moravačce mě to tahalo za oči a furt jsem přemýšlela, co s tím má společné pole... Jinak už jsem tady psala, že u nás na Pražském Předměstí je všechno pryč, možná zůstane... celý příspěvek >
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 3.5.2024
Tohle jsem nepsala já, tak útočite špatným směrem. Nejdřív si máte ověřit, koho peskujete.  Lída 
Dřín japonský, 2.5.2024
Kde byl předtím? Ty listy vypadají, že buď mají málo vláhy (může být jak slabá zálivka - jen "cvrndání", tak přelití, kdy rostlině odcházejí kořeny a vodu tak "nenatáhne"), nebo mohou být částečně spálené sluncem (pokud byl předtím v místnosti), nebo... celý příspěvek >
Hortenzie Annabelle vadnutí, 2.5.2024
Přeschlá není, tohle je určitě mráz - a buďte ráda, že ji chytl jen tak málo. U nás v osadě (HK) jsou některé spálené až k 10cm od země...           Lída
Pomoc s identifikací, 2.5.2024
Když ji nebudete mít kam dát, tak si aspoň seberte semena... Třeba do příštího roku nějaké místo objevíte... A tipla bych, že venku nebude tak robustní, jako na nynějším místě.           Lída
Ptáčci v krmítku, 30.11.2016
Nebojte, přiletí. Ti moji jak na zahrádce, tak na okně doma v kuchyni si dají občas pauzu (i dva, tři, čtyři dny) a nevím proč. Kočka jim nevadí, ta sedí kolikrát dole třeba dva metry od krmítka, nažraná dokulata je pozoruje a oni si nahoře vesele... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika