Příspěvky uživatele - 153.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Projekt jazierkovy vysavac, 16.5.2019
Výborný nápad, ale není to čerpadlo moc silné? Podle štítku má 320 l/min a to se mi zdá hodně tj. vyčerpání 5000 litrů za dobu čištění. Nebo to čerpadlo tolik nebere?
Čištění UV lampy, 16.10.2016
Chtěl bych zeptat na zkušenosti s čištěním UV lamp. Mám v jezírku poměrně tvrdou vodu a po rozebrání lampy po sezoně byl skleněný válec úplně pokryt vodním kamenem a tudíž asi značně neprůhledný. Za použití 8% octa jsem to dostal dolů. Mám UV lampu... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 10.8.2016
Tak jsem taky zakoupil ten nástavec k wapce Nilfiks -odsavač kalů, a vyzkoušel v jezírku 30000 litrů. Plusy : - perfektně saje a to docela mohutně, že se i přicucne k folii. Bahno a kal bez listí a větviček vysává perfektně - cena v... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 11.7.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak tento nástavec k wapce vysává to jemné bahno a listí na dně jezírka. Z videa jsem pochopil, že manipulační délka je omezena délkou nástavce na pistoli wapky, což je dost málo pro vysávání o větších jezírek.... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 10.7.2016 Obsahuje fotku
Zajímalo by mně zda někdo nemá zkušenost s vysavačem PonVac od firmy Wiltec - viz příloha. Vypadá to na jednoduchou a účinnou sestavu, která má čerpadlo pod vodou a dokonce řezač nečistot (listí a pod) aby se neucpal. Jaké máte na tento vysavač... celý příspěvek >
UV lampa automatické zapínání, 14.5.2016
Díky za typ. Už to realizuji. Plovák jsem koupil v Sigmě za 260,- Kč délka 3m. Bohužel jsem si nepřečetl návod a mám to připravené na spínání fáze, oni mají v návodu spínání N (nuláku), nevím proč , funkce je stejná, možná to předělám podle... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.5.2016
Tento týden jsem obdržel zásilku UV Lampy 110W od této firmy. Plná spokojenost. Doprava do ČR prostřednictvím DPD 20 Eur. Doba dodání týden o zaplacení. Platil jsem převodem z České spořitelny, za platbu do zahraničí je bohužel poplatek 220 Kč.... celý příspěvek >
UV lampa automatické zapínání, 27.4.2016
UV lampa by měla svítit pouze když přes ní teče voda. Jelikož používám k cirkulaci vody ponorné čerpadlo ovládané plovákovým spínačem, které je umístěno v poslední komore filtru a které občas vypne potřeboval bych odvodit zapínání UV lampy od zapnutí... celý příspěvek >
Úprava tvrdosti vody, 20.4.2016
Mám poměrně dost tvrdou vodu v jezírku, kterou doplňuji z vrtané studny 40m hluboké. Vlivem této tvrdosti se mi rychle zanáší trubice UV lampy.Nedávno jsem viděl v Datartu nějaký magnet do přívodu vody ke spotřebičům za cca 500 kč, který by měl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika