Příspěvky uživatele - 45.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to Panenské české nebo ne?, 27.8.2015 Obsahuje fotku
Posílám další fota...
Je to Panenské české nebo ne?, 26.8.2015
Tak Matčino to dle mě a fotek z netu není ani náhodou... Ještě by mě zajímalo, kdy se Panenské vybarvuje do celoplošné rudé, nebo téměř celoplošné rudé...? Jestli je to až v polovině září a pozděj, tak je možné že na mém stromě, když tam ještě... celý příspěvek >
Je to Panenské české nebo ne?, 26.8.2015
A co je to tedy za odrůdu? Soused ji má také, takže se jednalo asi o běžnou odrůdu tehdy v prodeji či množení. Všichni jí tu říkají "Panensky" desítky let...
Je to Panenské české nebo ne?, 26.8.2015
Ještě doplnění lokace, střední Morava.
Je to Panenské české nebo ne?, 26.8.2015 Obsahuje fotku
Prosím o určení odrůdy. Strom je staří min.60let, spíše více. Je to vysokokmen, s korunou vysokou a protáhle vertikálně kulovitou. Vyhání z kosterních větví silně "vlky". Plody začínají padat už v druhé půlce srpna (letos). Jinak začínají padat... celý příspěvek >
Stovky až tisíce záhadných mini broučků na růž. kapustě?, 7.8.2015
K molicím na růž. kapustě se letos přidali mini broučci, stovky až tisíce skákavých kovově lesklých černo-tmavě modrých broučků o velikosti 1,5-2mm a listi kapusty nesou vážné stopy masivního sání- bodová nekrotizace. Broučci jsou vzhledově opravdu... celý příspěvek >
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 2.8.2015
Tak důvod proč jablon na A2 zakrněla v růstu zdá se odhalen. Není to ani výživou, suchem, utopeným vysazením o 5cm apod.(krček s roubování jsem obkopal a žádný, žádný kořen na místem roubování nebyl) Letos na jaře jsem provedl zkrácení kosterních... celý příspěvek >
Hryzec, 31.7.2015
Swiss Super Cat- tuto past jsem koupil na základě dobrých referencí. Avšak praxe předčila očekávání. První 1,5 hodinu od prvního nalíčení pasti se každou půl hodinu chytil jeden hryzec. Do celkem 3 hodin, byli celkem 4 hryzci a do rána 5. Past jsem... celý příspěvek >
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 28.6.2015
Tak už je mi jasné proč kapusta před 14dny po výsadbě "stojí" v růstu. Není to zimou, ale hejny molic na 5-10cm sazenicích a ty prakticky umírají... Zkoušel někdo ten líh na rozpuštění toho voskového povlaku molic?? (jak tu píše někdo v... celý příspěvek >
Nachlazená nafialovělá přísada růž. kapusty?, 26.6.2015
Před cca 10dny těsně před těmi týdeními dešti a chladnem, jsem nasadil vitální vlastní přísadu zelené růž. kapusty, vypěstovanou na stejném místě přímo venku na záhoně. Přísada se krásně ujala, prakticky neuschl ani jeden lístek, díky deštivému... celý příspěvek >
Acrobat plísen bramborová a déšt, 19.6.2015
Děkuji. A je u tohoto přípravku daná minimální a maximální teplota okolí pro úspěšnou aplikaci? Dnes bylo 18C při aplikaci...
Acrobat plísen bramborová a déšt, 19.6.2015
Stříkal jsem brambory Acrobat MZ WG. Jak dlouho od konce postřiku by rozhodně nemělo pršet, aby byl účinek co nejvyšší?? Stačí když postřik uchne, tj. účinkuje na listech v pletivech než oschne nebo?? Jaký je interval mezi dvěma postřiky brambor u... celý příspěvek >
Křísotvorná kvasinka v kvasu, 20.5.2015
Tak výroky od pana 158.130 to jsou Perly! Kvas napadený běžným povlakem křístu považuje za shnilý a zkažený celý i když každý i průměrný pěstitel a páleník ví, že je napaden jen povrch kvasu-hladina, kde je vzdušný kyslík...)) Navíc křístový... celý příspěvek >
Špatné Ph pro hrušku?, 22.3.2015
Podnož hrušky už nevím, štítek ač z plastu už zašel časem. Půda je hnědozem, ve spod jíl. Ale jámu jsme původně před 5-ti lety kopal nejméně do 50-60cm a 60 -70cm širokou, vyplněnou černozemí a částečně hnědozem. Huška byla zasazena do koše z... celý příspěvek >
Špatné Ph pro hrušku?, 20.3.2015
Přehnanou péči jsem hrušce věnoval až když neměla prakticky žádné přírůstky. Ostatní stromy většinou rostou i bez velké péče.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika