Příspěvky uživatele - 11.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 11.10.2016
Na stránkách Levné postřiky jsou uvedeny chladomilné vinné kvasinky 10g/25Kč které mají v charakteristice produktu: na kvašení moštů při teplotě 5 až -15stupňů. Osobně se mi zdá spodní hranice hodně na hraně ale nemohu soudit. Včera byla teplota... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 11.10.2016
Ještě bych se rád zeptal na zkušenosti s chladomilnými kvasinkami. Ve stodole mi kvas kvasí při teplotě okolo 15 st. ale u 10st. už je problém. Chladomilné kvasinky Vinka prý prokváší i za mínusových teplot, tomu se mi moc věřit nechce ale pokud... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 30.9.2016
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal zda lze nějakým způsobem stabilizovat hruškový kvas aby podobně jako jablka a švestky vydržel do jara. Pokud bych upravil pH na hodnotu 3-3,5 kvas před dokvašením pečlivě uzavřel a uložil do chladu. Nebo i tak dojde... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika