Příspěvky uživatele - 13.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drobné ovoce jsou už dávno i aktinidie, zrovna tak i ovocné zimolezy, 26.9.2016
S pěstováním minikiwi mám špatné zkušenosti.(400 mnm) Co je platné že vydrží mráz až -50°C, když květy zlikviduje pokles teploty k nule. 2-3 poklesy teploty a pěstoval jsem hnědé lupení. Neměl jsem žádný plevel ale odrůdy od p.Heyduka. Na konstrukci... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 24.12.2015
Vy o voze já o koze, vy tady prezentuje té video kde je 562xp s řeznou soupravou 3/8 ja měl na 560 3/25 a verte nebo ne ta pila do tvrdého prostě není orezat náběh to bylo peklo i když řetěz byl čerstvě brousen a omezovaly podle měrky. Takže tu zas... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 23.12.2015
Takže jak bych začal, v roce 2012 jsem koupil pilu Stihl ms 310,stejná konstrukce ms 390 "neohrabaná farma" za rok jsem našpalkoval 70 m3 buku/smrku/javoru někdy i buk s průměrem 90cm.Nikdy jsem s touto pilou neměl problémy i když jsem sní občas... celý příspěvek >
Dotazy na chov ryb, 14.7.2015
pripojit
Dotazy na chov ryb, 14.7.2015
tak zmova se neptam nachov ale nato jak k jakeliv nabe pripojit cisticky tedy jak si sam doma vyrobit domaci uzavreny system abych ho nemusel za statice kupovat vite umelem chovu ryb sam prd chov ryb v uzavrenem systemu uz je par let znama skuste... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika