Příspěvky uživatele - 140.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovanie domáceho červeného vína, 25.9.2016
To je zajímavá informace s těmi stopami plastů při dopingových testech. (Myslím, že pH krve je skoro neutrální a ani jinak žádné velké "rozpouštědlo" není...) * Jinak bych ale věřil výrobcům a atestům. Těžko něčím nahradit a nevyužít vlastností... celý příspěvek >
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014
Já jsem si ji buhužel zavařila sama :o((měla jsem to dlouho pod sklem a mamka kropila přes listy... byly to nádherné sazenice krásně se jim dařilo, ale pak bylo za dva dny po nich :o((
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014
Jinak to Infinito pořád obracím v ruce, protože jsem někde četla, že to pak ještě týden na okurkách smrdí... nesetkali jste se s tím?
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Přikládám ještě fotky z dneška, ale je to asi stopro plíseň. Mám ještě ty chycené listy olámat? Ještě jsem našla doma KOCIDE 2000. Bude lepší to a nebo to Infinito? Ráda bych to ještě zachránila :o) Ortivu tedy už příště kupovat nebudu, je fakt, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika