Příspěvky uživatele - 166.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co chybí / co žere můj javor?, 5.9.2016
Možno to nie je škodca, v lete ho treba veľa polievať, ale nesmie byť premokrený, prebytočná voda by mala odtiecť, vtedy mu nebudú tak usychať listy, mám to vyskúšané! Hlavne sa nesmie striekať voda na list!  Má rád trošku kyslejšiu pôdu ale v... celý příspěvek >
Javor Bloodgood zbarvení, 5.9.2016
Prestaňte ho toľko hnojiť, lebo potom prechádza do zeleno-bordova, červené javory potrebujú slnko aby boli pekne vyfarbené, cez obed by mali byť pritienené z juhu, ja ho mám na plnom slnku, nehnojím ho kvôli tomu aby mi neprechádzal do zelenej farby,... celý příspěvek >
Krásny strom identifikácia, 18.8.2016
Ďakujem Vám veľmi pekne za informácie, potešili ste ma. Možno je to krík naštepený na kmienku. Skúsim si to nájsť podľa toho názvu na nete. Ďakujem.
Krásny strom identifikácia, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Koruna stromu
Krásny strom identifikácia, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Detail kvetu
Krásny strom identifikácia, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Takto vyzerá celý stromček.
Krásny strom identifikácia, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Prosím o identifikáciu tohoto nádherného stromčeka - je vysadený v parku v Schonbrunne, v polovici augusta bol takto zakvitnutý. Neviem názov, pozná to niekto? Kde sa dá kúpiť?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika