Příspěvky uživatele - 91.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na vlastní semínka, 3.9.2016
Ja si nechávam do ďalšej sezóny komplet celé najkrajšie plody - cherry rajčinky bez poškodenia a chorôb (odrody, ktorú v predaji nezoženiem). Dám ich vysušiť a na jar z nich vyberiem semienka. Zdá sa mi, že pri tomto spôsobe je klíčivosť omnoho... celý příspěvek >
Chloróza broskvoně 2016, 3.9.2016
ďakujem všetkým za rýchle reakcie. Podnož mám práve GF677 a strom mám 3 roky + tak 3 roky v škôlke, takže nieje až tak mladý. Má hrubý kmeň. Čo som skúšal natrieť na jar Chemstop na ríbezľu tak je kôra zatiaľ OK. No uvidím, budem musieť niečo iné... celý příspěvek >
Chloróza broskvoně 2016, 2.9.2016 Obsahuje fotku
Broskyňa teraz začala rašiť nové lístky. Skúsil som strhnúť potravinovú fóliu s aplikovaným lepidlom Chemstop z kmienika a vyzerá to, že tam fólia nerobí dobre. Asi sa tam držala vlhkosť (zhnednuté puchíre-zahnívajúce a zmenená farba kôry). Nechal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika