Příspěvky uživatele - 13.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy rybízu žloutnou, nevíte co tomu chybí?, 9.8.2016
Tak ja si zas myslim, ze naopak je na skodu hojne zalevani, zvlaste, pokud puda kolem je jilovita. Letos zjara jsem take zasadila hodne rybizu a angrestu a misty nektere zloutly dle Vasi fotky... take jsem hojne zalevala. Protoze take casto presazuji... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 27.4.2014
já jsem si od Starkla objednávala letos v březnu a jsem maximálně spokojená - kvetoucí živý plot, maliny, borůvky, glen cloe - vše krásně zabaleno a už to roste na zahradě. Nyní čekám na další várku - cibuloviny.
Odolná sekačka 4x4 do náročného terénu, 2.6.2013
Zdravím. Používám tuto sekačku šest let, se spojkou nože.Její hlavní klad je, že je vzhledově nádherná. A to je vše. Když jsem zjistil kvality tohoto výrobku, uvažoval jsem stejně, mulčovat. Pokud mulčujete za sucha, ne moc vysokou trávu, tak to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika