Příspěvky uživatele - 183.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Totální herbicid - účinnost, 25.8.2017
Dobrý den, po jaké době se totální herbicid dostane do rostliny tak, že ji můžu posekat a stejně zahyne? Postříkal jsem vzrostlejší porost, ale už po dvou dnech jsem to posekal, protože jsem potřeboval, ale nějak jsem si neuvědomil ten... celý příspěvek >
Co to je a jak se toho zbavit?, 12.6.2017
OK, uznávám.. :) Díky za vtipné a rýpavé rady. Pojem golfový jsem použil pro představu o ploše, jde o cca 2,5 ha, kam proste dopadají míče. Navíc jsem vyfotil asi nejhořší možné místo, jako důkaz, že to není až tak hrozný dodám fotku lepšího porostu.... celý příspěvek >
Aerifikace v srpnu? Ano nebo ne?, 4.8.2016
Zdravím zkušené trávníkáře, na větší zatravněnou plochu sportovního trávníku (golf. odpaliště) jsem si pořídil válec s plným hroty. Vertikutaci pérovým shrabovačem jsem provedl cca před třemi týdny. Teď mě láká provzdušnit to tím válcem. Je to... celý příspěvek >
Plevel v nově založeném trávníku - půjde s tím, 26.5.2016
Dobrý den, připojil bych k tomuto tématu dotaz - co válcování? Je válcování účinné proti plevelům? Myslím válcování už vzešlého, zapojeného trávníku... Díky
Převálcování nově založeného a osetého trávníku, 12.5.2016
Díky, tohle mi taky moc pomohlo, ale s tím klíčením jsem měl na mysli tu původní nově osetou plochu na snad kvalitním podkladu. Doufám, že postup byl ve všem správný, ale travička zatím nikde... :( Mám zatím čekat a jak dlouho? Co pak, pohubit... celý příspěvek >
Převálcování nově založeného a osetého trávníku, 12.5.2016
Podklad opravdu špatný, zkusím tedy radikálnější zásah... :) Díky moc za rady. Ještě bych měl dotaz k té původní ploše. To co se zdálo, že už vykukuje je spíš plevel. Osivo je starší, ale s použitelností do konce tohoto roku. Je to profi směs na... celý příspěvek >
Převálcování nově založeného a osetého trávníku, 10.5.2016 Obsahuje fotku
Plně souhlasím s tím opravováním zapojeného trávníku... Co byste mi poradil s tímhle? :) Je to založeno na slabé vrstvě cca 5 cm písku se zeminou (80% písku). Zálivka byla zřejmě nedostatečná. Vrstva slabá, to vím.. Dá se tohle nějak zkulturnit? Už... celý příspěvek >
Převálcování nově založeného a osetého trávníku, 10.5.2016
Díky moc za reakci a rady. Měl jsem strach do toho nějak zasahovat, abych tomu víc neublížil než pomohl. Včera se začla tráva už místy ukazovat, tudíž hráběmi už asi do toho radši hrabat nebudu, nebo? Už tomu radši asi nechám volný... celý příspěvek >
Převálcování nově založeného a osetého trávníku, 9.5.2016
Dobrý den, založil jsem nový trávník na cca 200 m2. Kompletně nová vrstva cca 25-30cm zeminy s pískem cca 60%. Zasel jsem, převálcoval. Po dešti je na pár místech vidět nepatrně splavené osivo. Zaseto je 14dní. Je možné a mám plochu znovu... celý příspěvek >
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 14.10.2015
Tak něco už vyklíčilo a pomalu roste... Stihne ještě letos takto mladá tráva vyspět tak, aby přečkala zimu? A je možné že nevyklíčené osivo vyklíčí až na jaře? Díky.
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 8.10.2015
Tak jsem se dočkal, sucha vystřídal vytrvalý déšť a část osiva si teď hezky pluje po hladině větších loužích... Může takto vyplavené osivo vyklíčit až opadne vode, nebo prostě shnije? To už jentak pro zajímavost, zázraky od toho teď už opravdu... celý příspěvek >
Ujme se ještě nově zasetý trávník?, 5.10.2015
Dobrý den, před třemi týdny jsem na cca 1 ha zasel sportovní zátěžový trávník. Původní plevelnatý porost jsem vyhubil totálním herbicidem, posekal, vyhrabal, lehce prokypřil takovým prohraobávačem za traktůrek. Co jsem ale zasel, tak od té doby... celý příspěvek >
Co je to prosím za plevelnou trávu?, 3.8.2015 Obsahuje fotku
Vypadá to takhle když to přeroste? Mám stejný problém... Sekám ale větší plochu, přes hektar. Chtěl bych se toho také zbavit, ale celou plochu hubit herbicidem moc nechci. Zdá se, že ani nízké sekání nepomáhá. Problém je, že ostatní nově vysetá trávy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika