Příspěvky uživatele - 64.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
Pánové, já vám všem zatím mockrát díky za předání svých zkušeností, jak oleje vyzkouším, šupnu sem příspěvek, popřípadě si vás dovolím požádat o nějakou radu.Ať vám mašinky slouží bez poruch co nejdýl
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
A můžu se zeptat, co máte za křoviňák?Ten olej castrol není nic moc?Vyzkouším ty co mi doporučujete.Ještě bych měl jeden pro mě zajímavý úkaz.Je možný, že když už jsem měl benzin jen v hadičce, zvýšily se mi při sekání otáčky.Ale nevím, jestli se mi... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
V sobotu jsem spálil 2 nádržky, to jsem mu dávál do plných a při druhé nádržce dýmil pořád.Asi ten molitan nebude na škodu čistit po každým sekání, ne?Jsem ale otrava.Omlouvám se.
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
No v neděli jsem sekal jen asi 10 minut, jen menší obsekávání a dýmil, tak asi nebyl úplně zahřátý.Vžycky si ho nastartuju za studena a než zabojuju se šrákama, tak ty 2 munutky vrčí na volnoběh.
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
Díky moc za rady.Včera sundávám křovák z držáku a co nevidím.Na spodku nádržky černá olejová kapka na straně pod výfukem, vzduch. filtr je na druhé straně, tak mě polil smrtelný pot, co z toho zase teče, ale jak visí tak olej asi stékal od výfuku.Asi... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 31.7.2016
Moc díky za info.Používám Castrol Garden 2T, doporučili mi ho v prodejně Hecht.Poradili mi, jaký poměr.U novýho motoru 1:33 prvních 5 nádržek, než se zaběhne, pak už 1:40,takže to samozřejmě dodržuju.Ale dočetl jsem se na jiných stránkách, že ta... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 30.7.2016
Při sečení vykapává ze vzduchovýho filtru olej, mírně cítit benzinem.Křovinořez mám nový, použitý jen asi 5 hodin celkem.Posekáno celkem 400m2 nově vzrostlé luční trávy.Je to můj první křovák, takže žádnou zkušenost nemám.První sečení v pohodě, pří... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika