Příspěvky uživatele - 22.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy revy - co je příčinou, 27.7.2016
Děkuji za radu a stanovení možné příčiny. Červenou spálu jsem již vyloučil. Skutečně to odpovídá i vzhledově nedostatku živin a již se mi to i potvrdilo. Před postřikem se keř každý den horšil. Po postřiku kokteilem stopových živin keř viditelně... celý příspěvek >
Listy revy - co je příčinou, 20.7.2016
Tak nikdo nic. No nevadí. Porovnával jsem listy na netu s virózami a s největší pravděpodobností jsem virózu vyloučil. Houbová choroba to nebude vzhledem k tomu, že letos u mne není tlak houbových chorob a já navíc preventivně stříkal. Na vedlejším... celý příspěvek >
Úhyn vinné révy, 20.7.2016
Protože sám hledám co by mohlo být příčinou mojich problémů, viz. vlákno vedle, občas narazím i na něco co by se mohlo hodit i někomu jinému. Nejsem odborník, ale vyčetl jsem, že na červenou spálu se používají měďnaté kontaktní přípravky, to znamená... celý příspěvek >
Úhyn vinné révy, 20.7.2016
Nejsem vůbec odborník tak toto neberte jako jasnou věc, ale zde jsem dnes narazil na listy co vypadají přesně jako vaše.
Postřik révy kuprikolem, 20.7.2016
dík, prostuduju
Listy revy - co je příčinou, 19.7.2016
Tak jsem prošel trochu net a našel jsem užitečnou stránku, tak sem přidám odkaz. Třeba se někomu může hodit. Réva vinná - choroby a škůdci
Réva vinná pěstování bez postřiku, 19.7.2016
A tak to jsem nevěděl. Jinak stolní odrůda Monarch je jedna z nejlepších co mám.  Moštová odrůda Monarch by pro mne mohla být také zajímavá vzhledem k mateřské odrůdě Solaris.
Postřik révy kuprikolem, 19.7.2016
Bred_ik: mohu se Vás zeptat co používáte proti Padlí a perenospoře vy? Já stříkám stále kontaktní prostředky jako je právě Zato a Kuprikol. Rád bych se posunul někam dál.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 19.7.2016 Obsahuje fotku
To je pro mne dobrá informace. Mám od Vás na jedé pergole sazenice zrovna Monarchu a Talismanu. Tak je zřejmě budu ošetřovat jen po odkvětu na padlí a pak bez postřiku. Rostou nádherně. Jedna druhým rokem a jedna třetím rokem.
Co s tim?, 19.7.2016
Padlí narozdíl od plísně nepotřebuje ani deštivé počasí. Před několika lety jsem nestříkal a padlí mě slušně poničilo porost. Od té doby používám s úspěchem Zato a v 5ti poslednícjh letech pohoda. Vaše víno bych postříkal okamžitě. Silně napadené... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 19.7.2016 Obsahuje fotku
Já měl letos asi jako jeden z mála štěstí že u mne jarní mrazíky nepoškodili téměř nic.
Listy revy - co je příčinou, 19.7.2016 Obsahuje fotku
Ještě k mému dotazu. Kloním se spíšek k tomu, že se nejedná o chorobu, ale o problémy s výživou. Nemůže se takto projevovat nedostatek železa, hořčíku, či něčeho jiného ve výživě? Fotka vedle táhne do modra, takže ve skutečnosti jsou listy světleji... celý příspěvek >
Réva v létě, 19.7.2016
Přesně tak. Bez fotky se radit moc nedá. Chtěl jsem jen naznačit směr kterým by se mohl tazatel ubírat. S 15-ti hlavami bych si o střihu v prvé řadě již něco nastudoval. Já začal s "rukovětí vinaře a v podstatě další informace čerpám zde nebo jinde... celý příspěvek >
Postřik révy kuprikolem, 19.7.2016
Přesně jak říká bred_ik. Já používám Kuprikol primárně na rajčata a okurky. Pro postřik vína jsem přidal ještě Zato 50, který účinkuje na padlí a révu jsem stříknul touto kombinací. Ochranná lhůta je stanovena tak jak napsal Bred_ik. Jde o to, že... celý příspěvek >
Réva v létě, 13.7.2016
přidej fotku aby bylo vidět jak ji pěstuješ. V podstatě pokud loni dostatečně nevyrostla, tak ji zastříhni na nesilnější letorost, nech jen 2 letorosty a ostatní vylámej. To ale mělo být už dávno. Stejně bych to ale ještě udělal. Pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika