Příspěvky uživatele - 161.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 18.5.2018
Banáta jsem oslovil, ale filtr samotný neprodávají a tak neprodávají náhradní díly. Ještě mi napsali z star-fish.eu, kde chtějí za jedno síto 1168,- (a jsou potřeba 4 ks). Dnes jsem objednal v obchodprodilnu.cz nerez síto drát 0,08 mm, díry 0,125 mm,... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 15.5.2018
tak mi odpověděli z webu ryby-jezirka.cz, že jedno síto stojí 820,- a jsou potřeba 4 ks na celý buben, tedy celkem 3280,- což je nad 2,5 tis, takže doprava zdarma. termín dodání 1-2 týdny. moc děkuji za odkaz na video. jinak ještě doporučuji... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 14.5.2018
bubnové fitrl Aquaforte mám rok a řeším přesně už protržená síta. Uvažuji buď o nerez sítu, které se tam pokusím nějak přidělat. Nebo jsem ještě poptal české prodejce Aquaforte, zda mohou díl objednat. Trvanlivost 60um nerez síta je tedy... celý příspěvek >
Kosa, 13.12.2016
Ano viděl jsem sekání bubnovou sekačkou Vari, viděl jsme sekačku na traktoru a viděl jsem i kombajn.A jistě je řada dalších strojů které jsem ještě neviděl. Vše uvedené je rychlejší než kosa. A proto jsem, aby nedošlo k nedorozumnění, raději... celý příspěvek >
Cypřišek leylandův jak pěstovat?, 14.7.2016
Dobrý den, dokážete mi poradit, jestli se musí leylanďáky v živém plotě stříhat pravidelně už od prvního roku (momentálně je mám vysoké cca 3/4m), nebo se mají nechat vyrůst do požadované výšky, a pak teprve začít stříhat, aby se zahustily dole?
Dolmar PS 352, 11.1.2016
Oni nemajú predajci pily v komisi? Musí je kupovat na sklad?...tak to chápu, že jich asi mnoho nebude.
Je toto moniliový úžeh?, 10.7.2015 Obsahuje fotku
.
Je toto moniliový úžeh?, 10.7.2015
ještě jedna fotka
Je toto moniliový úžeh?, 10.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu se zeptat, co je toto za nemoc? Mám prvním rokem meruňku, sázeli jsme jí na jaře, ze začátku krásně rostla a potom začala rychle stagnovat, je jakoby neměla vodu, celkově poschlá a větvičky jsou slabé, na koncích osychají. Meruňku... celý příspěvek >
Choroba třešní, 10.7.2015 Obsahuje fotku
ještě přikládám foto. Hladinu rybníku snížit nemohu, je tedy ještě nějaká šance jí zachránit? Ořezat? Nebo skácet? Letos byla třešeň celkem na vodě, protože se změnilo proudění spodní vody a u třešně to bylo celkem podmáčené, začátkem léta voda... celý příspěvek >
Choroba třešní, 7.7.2015
Třešeň i rybník spolu takto žijí těch 30 let, až letos začala schnout. Hladina vody je cca 1.5 metru pod úrovní a cca 5 metrů od třešně.
Choroba třešní, 7.7.2015
vedle této třešně je ještě druhá, ta zraje později a je v pořádku. Ta zvadlá třešeň byla roky v pořádku a nebyla nějak řezána, protože měla krásnou korunu a každý rok byla obalená třešněmi. Je to v chráněnné krajinné oblasti v poloze kolem 500 metrů... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 25.2.2014
Takže máme nějaké testy a poznatky s tím oxidem verzus katou? Jak se to komu osvědčilo, jak to nesou ryby atd.? Díky
Prosím radu - přístřešek/domek na filtraci, 15.3.2012
Chtěl bych poprosit o radu jak nejlépe udělat přístřešek/domeček na filtraci a čerpadlo k bazénu - je mírně pod povrchem asi z poloviny takže nechci aby tam zatekla voda a čerpadlo se zničilo a zároveň se tam potřebuji dobře dostat abych to na zimu... celý příspěvek >
Ruská zima, 14.2.2012
Niečo som už ostrihal minulý víkend a tento to počítam, dokončím. Pokiaľ zrezávam staré kmienky, či viac ako dvojročné drevo, rany ošetrujem stromovým balzámom.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika