Příspěvky uživatele - 29.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování difenbachie, 27.7.2016
moc díky - tak tenhle postup jsem zvolil správně
Co je to za kytku?, 15.7.2016
Listy a stonek obsahují šťavelan vápenatý, který má formu ostrých krystalků a poškozuje tak sliznice. Může dráždit pokožku a v ústech způsobit těžké záněty, po spolknutí vyvolat vážné záněty žaludku a střev. První pomocí je vypít co nejvíce vody a co... celý příspěvek >
Roubování difenbachie, 11.7.2016
ano omylem jsem klikl do sekce popínavé rostliny stejný příspěvek jsem ale umístil správně, ale reakce došly sem ano určitě by chtěla skleník snažím se suplovat rosením 3x denně, přesazena již 4x, nejlepší osvětlení jsem hledal... celý příspěvek >
Roubování difenbachií?, 8.7.2016
prosím, máte někdo zkušenost, či alespoň odkaz, článek, s roubováním difenbachií? děkuji Jan Čařík
Roubování difenbachie, 8.7.2016
prosím, máte někdo zkušenost, či alespoň odkaz, článek, s roubováním difenbachií? děkuji Jan Čařík
Co je to za kytku?, 8.7.2016
jedovatá ne, ale šťáva obsahuje krystalky které způsobí zduření sliznic a hrozí udušení k jídlu se musí dobře uvařit a podle mne je to spíše Alocasia
Neznámá pokojovka, 8.7.2016
plektrantus - stopro
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika