Příspěvky uživatele - 121.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2017
Stalo se mi to také, aktivně jsem přihnojovala, a sice naředěnýma slepičincema. Nejdříve jsem si myslela, že je to spálené od sluníčka... Mrzí mě to moc. Je po nich... Měla jsem je v samozavlažovacích květináčích. Příště už budu chytřejší...
Rajčata 2017, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Další foto
Rajčata 2017, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Prvni Kumato ze skleníku bylo moc dobré.
Jahodníky do truhlíků na terasu, 20.4.2017
Můžete popsat pěstování jahod v truhlíkách? Jak často přesazujete nebo kolik let necháváte ve stejném truhlíku? Čím hnojíte a jak často? Jaké truhlíky používáte? V zimě je máte kde? Díky.
Začátečník v novém skleníku - papriky, okurky, 17.4.2017 Obsahuje fotku
Mám podobně velký skleník 2,5x6 m nyní 3. rokem. Rajčata pěstuju na jedné straně 6 ks cherry vysazených metr od sebe a vedených na 4-5 výhonů (loni) a na druhé straně 4 neroubované okurky (úroda pro více jak 4členou rodinu). Papriky jsem měla loni... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
 Tak u nás bylo -2 st.C, ve skleníku + 5 st. - přitápím el. horkovzdušným ventilátorem. I tak mám obavy, jak na tom budou přísady rajčat, které tam všechny mám. Třešně, meruňky, broskve jsou odkvetlé, jahody začínají kvést... Teď už krásně svítí... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 12.4.2017
Nebude to jenom spálené od sluníčka?
Uz vam leze jarni cesnek?, 28.3.2017
Tak náš česnek už taky vylezl, sázený 12.3. a mořený v Sulce.  Není toho moc, asi 70 ks. Soused sadil na podzim a má ho asi 10 cm vysoký.
Nový travník u domu, 27.3.2017
A opravdu trváte pouze na trávníku? Myslím, že na tom Vašem prostoru by se dalo vytvořit něco mnohem hezčího, na co by se dalo koukat, než jenom trávník :)
Výsadba do skleníku, 27.3.2017
Tak ty sazenice máte luxusní! A ještě se zeptám, máte již odzkoušeno, že Vám ta brzká péče s vyséváním přinese časnou sklizeň?
Výsadba do skleníku, 26.3.2017
Zdravím Ivo, můžete upřesnit v jaké nadm. výšce pěstujete? Jaký máte skleník (sklo nebo polykarbonát) a kdy jste vysévala rajčata a papriky, že už máte připravené sazenice. Díky.
Stavba skleníku - základy, 24.3.2017
Zajímavé... jen nechápu, jak ty záhony na zimu ryjete? Jak jsou vysoké? Jak často v nich měníte zeminu? Díky.
Postupná úroda jahod (druhy), 18.3.2017
Loni jsem objednávala frigo sadbu z jahodárny Vraňany odrůdu Salsa a Florence - doporučuju. Pokud chcete sklízet delší dobu, tak objednejte ještě nějaké rané (třeba Rumba), od každého aspoň 10 sazenic a sklízet budete víc jak měsíc. Udělejte tři... celý příspěvek >
Pařeniště bez hnoje, 16.3.2017
Jakou máte v tom pařeništi zeminu a hnojíte něčím před výsevem? Využíváte ho i jinak než jen k předpěstování sadby košťálovin? Jinak dávám 👍a 👏. Moc hezká inspirace!
Co všechno pěstujete ve skleníku?, 16.3.2017
Z bylinek zasaďte mezi rajčata bazalku, kterou si nyní předpěstujte v květináči doma. Nyní můžete ještě vyset do skleníku špenát, za měsíc i dřív budete sklízet.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika