Příspěvky uživatele - 237.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý okrasný stromek, 6.7.2016
Ta sedmička bude asi Hepta... Srpovitě prohnuté listy by odpovídaly. Květenství - "hlávky" - nikoli. Od začátku jsem si taky říkal, že je to dřín, ale Kuky mne (dočasně) nahlodal. Josef.
Neznámý strom, 6.7.2016
Na první fotce bych to také tipln na kaštanovník, podle druhé a třetí fotky to je s největší pravděpodobností habr. Počet druhů kaštanovníku/habru/buku si můžete vyhledat třeba na denddrologieonline nebo na biolibu a samozřejmě i jinde. Od... celý příspěvek >
Co to je za strom - Španělsko?, 6.7.2016
Nevím, může to být (skoro) cokoli  Jeden tip ale mám: nějaký blahovičník - eukalyptus: Na stromech je vidět, že jsou každoročně řezány, takže jejich tvar a velikost nejsou přirozené. Ale stromy jsou to pořádné, hlavně ty kořenové... celý příspěvek >
Strom dle fotky, 6.7.2016
Trochu se mi to zdá jako "perská akácie" - Albizia julibrisin. Ale fotky nejsou dostatečně zřetelné. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika