Příspěvky uživatele - 210.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem so slivkou, 14.7.2016
Co by ste mi teda odporucili? Postrek na roztoce, alebo dierkovitost, alebo aj aj? Dakujem
Problem so slivkou, 14.7.2016
Haluzky su cele flakate. Krupobitie sme nemali, a vsetko je vyviazane. Tiez si to neviem vysvetlit. Ako som spominal, strom voskami napadnuty nebol. Kontrolujem denne. 
Problem so slivkou, 14.7.2016 Obsahuje fotku
Dobry den. Vedeli by ste mi prosim poradit, co sa deje s mojou slivkou. Na jar vysadena. Zo zaciatku zacala normalne rast, ale po case svoj rast zastavila. Listy su deformovane, dierkovane a zda sa ze uschynaju. Dakujem za kazdu radu.
Co chyba jabloni, 6.7.2016
Ďakujem páni za rady. Nakrmil som horcikom a budem cakat.
Co chyba jabloni, 29.6.2016
To mi doslo hned ako som odlozil rozprasovac s postrekom. Ale clovek sa uci cely zivot. 
Co chyba jabloni, 28.6.2016
Dakujem za rady. Vykupal som stromceky v Bioole, prihnojim a uvidime.
Co chyba jabloni, 27.6.2016
Okom nevidiet na listoch, ziaden "zivot". Teda spravit postrek?
Co chyba jabloni, 27.6.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, chcel by som vas velmi pekne poprosit o radu. Na jar som vysadil v zahrade par ovocnych stromcekov. Vsetky pekne prosperuju, okrem jabloni. Podla netu to vyzera na priznaky nedostatku drasliku, ale som laik a neviem to sam posudit. Dakujem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika