Příspěvky uživatele - 156.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stáří oleje, 24.6.2016
A to vždy vypotřebujete celé 1l balení dejme tomu do 2-3 let? Já mám kromě toho M2T ještě ten Castrol Garden, který používám do strunovky. Mám ho 3 roky a pořád ho tam je snad 3/4 lahve... Ty sekačky žerou tak málo, že se to snad ani vypotřebovat... celý příspěvek >
Stáří oleje, 23.6.2016
Ještě bych se teda zeptal, jak dlouho ho doporučujete používat? Kde je nějaká hranice, po které už radši ne?
Stáří oleje, 23.6.2016
Jo sekačka je stará, tak díky za potvrzení. Pak tam máme ještě novou strunovku, ale do ní jsem koupil raději Castrol Garden 2T. Díky
Stáří oleje, 22.6.2016
Ahoj, mám na chalupě olej M2T (1l lahev) do staré 2 taktní sekačky (cca 25 let). Dá se tento olej používat i více let? Mám toto balení už několik let a stále není spotřebované. Mám koupit nové nebo v pohodě používat dál? Díky
Sekačka chcípe, 29.8.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, máme na chalupě sekačku Jikov BDR 700. Dnes jsem chtěl sekat, ale sekal jsem cca 30 s - 1 minutu a sekačka začala vynechávat/dusit se a postupně chcípla a poprvé se i trochu čoudilo z výfuku. To se opakovalo stále dokola. Nejprve jsem vylil... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika