Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obří vejce, 27.2.2019 Obsahuje fotku
Jestli chcete vidět fotky ostatních slepic které mám tak mi stačí napsat a já vám je s radostí pošlu😍😍
Obří vejce, 27.2.2019 Obsahuje fotku
Takhle vypadá s porovnáním normálního vajíčka 😁😁
Obří vejce, 27.2.2019
A chci ještě něco říct že ta slepice snáší vejce které váží 92 gramů takže proto chceme stejný druh 😁 Pošlu vám jaké má vejce 😀
Obří vejce, 27.2.2019 Obsahuje fotku
Prosím poraďte mi nevíte co je to za druh slepice pošlu vám fotografií chceme si koupit slepice stejného druhu ale nevíme co je to za druh takže nevíme podle čeho máme hledat ☹️☹️☹️ Prosím pomozte mi pošlu... celý příspěvek >
Ovocinarske noze, 22.2.2019
Dobrý den. Žabka je zahradnický nůž na i ty nejhrubší zahradnické práce, které byste s roubovákem či očkovákem nedokázal udělat. A na ty práce, na které by bylo škoda používat ty další dva nože. I žabky jsou různých velikostí. Doporučené nezavírací... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 14.2.2019
Dobrý den pane doktore. Krásně napsáno! Jeden můj syn je kolempíř, takových střech už spravoval opravdu hodně. Stanislaw
Vybíráme skleník, 13.2.2019
Dobrý den. Není to moje zkušenost, ale mé výborné známé z Čech. Má v loňském roce pořízený skleník z makrolonu a přišel silný vítr a utrhnul celé dveře v čelní straně. Při tom poryvu byla navíc pokřivena konstrukce. Byl jsem za ní na podzim a stále... celý příspěvek >
Značný ubytek listu - kala, 7.2.2019
Dobrý den. Suchý substrát kalám rozhodně neškodí, naopak ho vyžadují. Je to rostlina, která roste sice v bažinách, ale ty v létě totálně vysychají. A přesně tuto periody kaly vyžadují. Staří zahradníci pěstovali kaly k řezu v květináčích a tyto v... celý příspěvek >
Papriky 2019, 5.2.2019
Raději syrové Radku...
Stáří broskvoní, 13.1.2019
Dobrý den. Ještě před rokem 89 jsme v rámci zahradnické školy byli v jednom kolchoze dole na Moravě a tam jsem viděl broskvoňový sad starý 29 roků ve velmi dobré kondici. Měl to na starost v té době velmi známý ovocnář a už tehdy dělali řez pomocí... celý příspěvek >
Aké je to ovocie?, 11.1.2019
Maracuja?
Zelená vajíčka, 11.1.2019 Obsahuje fotku
Moje slepice
Zelená vajíčka, 9.1.2019 Obsahuje fotku
Araucana
Meruňka z pecky, 6.1.2019
Dobrý den. Já budu reagovat jen na to vaše označení chcipliny. Jsem ovocnář, mám tady doma vysazených asi 20 stromů meruněk. Ačkoliv to štěpování umím, vysazoval jsem výhradně kupované, čili štěpované. V loňském roce, který je označován jako... celý příspěvek >
České sady po sklizni 2018, 27.11.2018
Dobrý den. Pane doktore, je to asi znepokojující, ale ptám se. Kde jsou ti lidi, co by to měli sklidit? Kde je vzít? Stanislaw
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika