Příspěvky uživatele - 135.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlatice, na kterou poletí včely?, 8.6.2016
Velmi všem děkuji za reakce a za odkaz a informace od včelařů. Vidím to tak, že zlatice je pro včely bez užitku, ať je to nejspíš jakýkoliv druh. Naštěstí manžel nakonec včelám taky fandí, a po tom, co jsem mu řekla, jak to s těmi včelami je, mu... celý příspěvek >
Zlatice, na kterou poletí včely?, 3.6.2016
Přeji dobrý den, manžel by před domem měl rád živý plot ze zlatice, ideálně nějaká ta nižší, aby se ani nemusela tolik stříhat a byla tak kolem 1 metru přirozeně. Můj jediný problém se zlaticí je ten, že prý ty moderní už jsou tak sterilní,... celý příspěvek >
Tip na nezávadnou folii do vysokého záhonu, 5.1.2016
Dobrý den,  objevila jsem na internetu i zajímavou možnost barev na dřevo pro venkovní použití, které jsou k zelenině bezpečné. Jde o nějaké mlékovky (mlekovky.cz), složení vypadá rozumně, musí se pak použít lak pro exteriérové použití, ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika