Příspěvky uživatele - 136.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih vinné révy, 19.8.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, loni jsem zasadil vinnou rávu. Chtěl bych vědět zda nyní odstraňovat všechny zálistky? Foto révy na obrázku.  Děkuji za radu
Usychající třešeň, 13.6.2022
Dobrý den, asi před třemi týdny jsem zasadil třešeň (cca přes 1 metr vysoká). Již delší dobu má ovadlé listy a jejich konce žloutnou. Kolem kořenů jsem dal kompost, ale přímo u kořenů jsem dal hlínu. Mám zkusit třešeň přesadit? Neuškodím jí ještě... celý příspěvek >
Usazeniny na nafukovacím prstenci bazénu, 25.8.2016
Také si myslím, že to bude nějaká chemikálie z vody. Zda je to materiálem si nejsem jistý. Vypadá to, že jo to vrstva usazenin a nezasahuje to do materiálu toho prstence. Chtěl bych to něčím odstranit, ale nevím čím?
Usazeniny na nafukovacím prstenci bazénu, 25.8.2016
Ne, v dosahu není žádný strom.
Usazeniny na nafukovacím prstenci bazénu, 25.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, na nafukovacím prstenci u bazénu se mi vytvořily jakési hnědé lepivé usazeniny. Usazeniny jsou spíše z vrchu prstence. Nikoliv v místě, kde se prstenec dotýká vody. Materiál prstence ztrácí pod těmito usazeninami pružnost a domnívám se, že... celý příspěvek >
Nakousané či naklobané jahody, 8.6.2016
Hmmm, elegantní řešení. Na druhou stranu jsme si s manželkou říkali, že ta síť trochu ochrání nedozrálé jahody před našimi nedočkavými dětmi :-)
Nakousané či naklobané jahody, 8.6.2016
Vyřešeno... koupil jsem síťku proti ptactvu a hodil ji přes jahody. Sedíme včera na zahradě a přiletěla drzá kosice, byla od nás cca 4 metry, třikrát vlétla do síťky, pak to vzdala a odlétla. Díky za radu
Nakousané či naklobané jahody, 7.6.2016
Jo jo mám na ně podezření. Jen mi to přijde takové "ožužlané" na ptáka :-) Ok, zkusím síťku nebo bílou netkanou textílii?
Nakousané či naklobané jahody, 7.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, něco nám chodí na jahody, viz foto. Nevíte co to je? Pták, myš či slimák? Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika