Příspěvky uživatele - 210.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktor Castel Garden XT180HD, 19.2.2017
Zdravím. Mě to dělá taky, je to stykacem, startuji to přiloženým klíčkem, na vadný stykač.Pootočením klíče do startovací polohy a propojením stykače silnějším vodičem např. Srubovak, klíče 16... Rád bych věděl kde ho koupit?děkuji Pavel.
Mandragora lékařská, 9.6.2016
Hezký den. Prosím o informaci, z jakých zdrojů čerpáte informace pro své tvrzení a také mne zajímá, kdy naposledy bylo na území ČR zaznamenáno úmrtí na intoxikaci mandragorou, píšete, že to je často, bude mi tedy stačit to poslední, nepotřebuji... celý příspěvek >
Opadávání zelených listů meruňky, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Poslední, jedna z asi 10-ti plodů
Opadávání zelených listů meruňky, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Další
Opadávání zelených listů meruňky, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Lituji, upsal jsem se - moniliový úžeh.Strom obráží silně, ale několik větví přichází o své listí.Není to nějaká choroba?Podle vzhledu listů?Podotýkám, že jsem ničím nestříkal, ani nikdy.Bio.Přidám fota.Dik Jan
Opadávání zelených listů meruňky, 31.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den.U staré meruňky stále dobře rodící a staré snad 50 let došlo náhle k opadávání ještě zelených listů.Meruňka dostala sice slun.úžeh, ale znovu opukává.Fota přikládám.Dik za podobné zkušenosti.Strom je hodně vzrostlý a stíní půl domu před... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika