Příspěvky uživatele - 167.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní jablka dozrávají, 8.8.2017
Tak já i letos jsem s Julií velmi spokojený, teda až na to, že měl můj 4-letý stromek jen 5 jablek, ale všechny byly moc dobré, šťavnaté a přijemně sladko-kyselé. Takové letně-osvěžující. Psal jsem to už vloni, asi moje nadmořská výška 305 m.n.m. a... celý příspěvek >
Angrešt - jak na puklice?, 31.5.2016
Já je zase včera objevil masivně na kanadských borůvkách... Jsem to vzal mospilanen a to jak postříkal listy a větvě, tak i trošku zalil, aby se jednak zničili puklice v kořenech (prý tam můžou být také) a za druhé, aby se dostala účinná látka do... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Tak Fryšták (10Km na sever od Zlína) docela masakr, v noci cca -4°C... Meruňky ve stádiu malých plůdků 100-procentně KO, a to i přes přikrytí netkanou textilií. Broskve a třešně se teprve uvidí, ale co jsem za posledních 10 let ještě nezažil, tak... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 13.4.2016
Zatím mně plodil jen muchovník Lamarcki. A popravdě, nic lepšího jsme dlouho nejedli, děti se po něm mohli doslova utloct. Tak jsem se do muchovníku zamiloval, že jsem koupil další odrůdy, ale ty ještě pár let plodit nebudou. Problém může být, že... celý příspěvek >
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Tak tady na Zlínsku (Fryšták) to bylo výrazně horší než udávaly předpovědi... bylo -2,6 v 5hod. A přesně to sedí jen s 8Km vzdáleným Holešovem.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 18.4.2015 Obsahuje fotku
Tak zde je docela podrobná teplotní mapa konkurečního modelu Aladin - Medard. Jinak Aladin dává docela "kladné" hodnoty, ale spíše je v tomto osamocený...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika