Příspěvky uživatele - 184.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuji, 6.10.2022
Dobrý den pane Petře z Pardubic, omlouvám se, že vstupuji do tohoto vlákna, ale bylo mi zde na foru doporučeno Vás oslovit ohledně peckovin na zahradu, že prý máte spoustu zkušeností, potřeboval bych pomoct vybrat se švestkou, malinami, atp., zároveň... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 4.9.2021
Hola Hola, Milane, jak Ti to jdem pochlub se :) Které odrůdy jsou již ve věčných lovištích?
Nová jabloň obrazila jen na podnoži, 25.6.2021
roubování je 10cm nad terénem
Nová jabloň obrazila jen na podnoži, 25.6.2021
Loni na podzim jsem zasadil novou jabloň, na jaře jsem zastřihl korunku, ale od té doby žádný náznak pupenů, pouze na podnoži kterou mám 10cm nad terénem jsou lístečky. Je možné že ještě někdy obrazí, nebo je už po ní? Kořeny asi budou v pořádku když... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 5.10.2020
Mno všude píšou, odolná vůči plísni bramborové, tak to beru, že bude mít trošklu resistentní vlastnosti vůči plísni. testem na zahradě se to i prokázalo. Ale nápo stejně nevydrželo po delší době, těším se na MM, kdy je vyndáš z hlíny a jak vypadjí... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 1.10.2020
Jinak když jsem to po sobé četl, nebylo jednoznačné to s těma žlutýma rajčátkama, chtěl jsem tím vyjádřit, že šly do kopru jako první, ale originál Cherrola F2 vedle nich, hned u brambor držely dlouho, až do konce srpne bez chyby, pak to šlo z kopce,... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 1.10.2020
Děkuji moc za informace. Pročetl jsem si celou diskuzi a mohu říct, detektivka s pokračováním na každé straně. Četl jsem to všehovšudy 2 dny, napínavé a poučné, hlavně ten druhej termín, kam se hrabe můj oblíbený JO NESBO :D Tak MM a CC budou pro... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 25.9.2020
Dobrý den Milane. Pročítám Vaše komentáře a řikám si, konečně někdo, kdo tomu zdá se hodně rozumí. Které odrůdy hodnotíte jako chuťově nejlepší bez větších defektů a jak se Vám nakonec vydařily Coctail Crush F1, které jste hodnotil sedmičkou.... celý příspěvek >
Jak mulčuje Stiga TWINCLIP 50 SB?, 23.2.2018
A co třeba Husqvarna LC 347 VI? Motoricky by mulčování zvládat mohla...
Jak mulčuje Stiga TWINCLIP 50 SB?, 9.2.2018
Dobrý den, hledám něco na pravidelné mulčování manší členité zahrady a nemohu najít nic za dosluhující Stigu Multiclip 46 - malá, lehká, bez pojezdu, perfektně mulčovala. Nástupce Stiga Multiclip nechává za sebou trávu a přední pohon také není... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 31.7.2017
Dobrý den, my používáme Autochlor RP mini od Oceanic, kupovaný v roce 2011, letos jsme vyměnili akorát bazén a zařízení slouží dál. Cena teď je okolo cca 15000 Kč. Iveta
Náhrada za mulčovací sekačku STIGA 46, 1.8.2016
Dobrý den, můžete mi dát prosím nějaký tip na jednoúčelovou mulčovací sekačku. Hledám náhradu za STIGA 46, která byla lehká (22kg), jednoduchá (bez pojezdu), s mesmrtelným motorem BS 35 Classic. Děkuji
Kde se stala chyba? :-(, 30.5.2016 Obsahuje fotku
Poradíte kde se stala chyba? Loni plody opadaly ještě zelené, letos to vypadalo dobře, ale nyní to vypadá, že opět nebude nic (stromek je 5 let starý). Děkuju
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 3.11.2014
Já ho přesadím o něco výš. Děkuji, Pavel
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 3.11.2014
Pánové, takže jsem ho utopil. Ořešák je od firmy Ořešáky Vaněk. Podle fotky na jejich stránkách je roub skutečně úplně dole u kořenů a nahoře je vidět zelený pupen, ze kterého asi vyroste ten kmen/špičák. Jednak jsem podlehl tomu, že to místo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika