Příspěvky uživatele - 59.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lalokonosec v borůvkách?, 25.8.2016 Obsahuje fotku
Zdravím a potřebuji poradit, mám v řadě 11 keřů kanadských borůvek v rašelině a navrch borka - asi tak 5 let staré - různé odrůdy. Jsou asi 3 - 5 m od rododendronů. Něco mi na nich okusuje listy, jedna borůvka je už téměř bez listů a i plody jsou... celý příspěvek >
Řez třešně, 2.7.2016
Zdravím, mám problém podobný, v loňském roce jsme zastřihli terminál - už tam nikdo nedosáhl ani ze žebříku, letos se nám ale strašně rozrostla do šířky, větve jsou tak obalené, že jsou až na zemi, Mohou se zkrátit dlouhé větve nebo uříznout celé?
Proč nekvetou jahody, 28.5.2016
Slunce mají dost od jihu a východu, od severu je švestka a od západu je asi ve vzdálenosti 4 m velká jabloň. Před jahodami jsem tam měla rajčata, hrášek a ředkvičky. Úroda bylo dobrá.Hnojila jsem i na podzim a před výsadbou pořádně zryla a přidala i... celý příspěvek >
Proč nekvetou jahody, 27.5.2016
Dobrý večer, mám zasazené jahody na netkance 2rokem, loni bylo pár jahod, letos jsem je přihnojila kristalonem jahoda a zalila hned po začátku rašení. Více už jsem je nepřihnojovala, na podzim jsem zasadila ještě 1 řádek do volné půdy. Jsou to krásné... celý příspěvek >
Řez broskve - prosím o radu, 27.5.2016
Děkuji za radu, starší broskev jsem uřízla celý hořejšek a ostatní zkrátila, snad vyrazí a udělá lepší korunku. Mladou jsem zakrátila o 2 třetiny - některé jen na 2 očka - zůstalo mi tam asi 10 broskviček.
Řez broskve - prosím o radu, 12.5.2016
Děkuji za radu, zkusím to, sakura v pozadí je u souseda. Jak s tou mladou? Nechtěla bych, aby mi taky vyholovala. Děkuji
Řez broskve - prosím o radu, 11.5.2016 Obsahuje fotku
Dobré odpoledne, letos mi broskvoně i meruňky pomrzly - úroda nebude žádná, ale přesto prosím o radu, jak ostřihat mladou broskvoň - viz foto
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2016
Zdravím z Plzně, prohlížela jsem meruňky - mám Bergeron - 4 roky a Venuši - 13 let. Bergeron má krásná poupata a žádné plané větve, ale Venuše mi připadá, jakoby na jedné části stromu byly větve neživé, zatím vůbec neraší - druhá strana stromu už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika