Příspěvky uživatele - 240.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace plevele v novém trávníku, 28.5.2016
Jak s informací naložím? Díky tomu že už vím co to je za rostlinku jsem už schopen určit jestli je to jednoděložný nebo dvouděložný plevel. Ano teď je to jedno trávník se teprve rozrůstá takže to vytrhám, ať je to co je to. V případě že by se začal... celý příspěvek >
Identifikace plevele v novém trávníku, 28.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím :-) Mám nově založený trávník, ve kterém se mi na některých místech začal objevovat plevel - výskyt z původní zeminy (před výsevem několikrát postříkáno totálním herbicidem, ale jak víme nikdy to není 100%). Prosím o pomoc s identifikací... celý příspěvek >
Nerovnoměrný růst nového trávníku, 27.5.2016
No ty předpovědi, v Ostravě pět dnu pod mrakem a ani kapka. Je mi jasné že když to zasuju příjde slejvák jako prase, to je zákon schvalnosti. Umlácením jsem myslel lehce spíše sem zvažoval že desku ušlapu. Udělám to dle vašich rad naruším zaseju... celý příspěvek >
Nerovnoměrný růst nového trávníku, 27.5.2016 Obsahuje fotku
Zalévám hadicí, z místa od patníku, tak jak píšete. Pravděpodobně to bude vyplavením, i když sem na nasádě nastavil rozprach (viz. obr) a i když se zdálo, že je to relativně OK (ano občas mi vznikla malá louže, přiznávám) asi jsem zezačátku... celý příspěvek >
Nerovnoměrný růst nového trávníku, 27.5.2016
Trávník sem nezakládal sám dělal mi to zahradník, který v ulici založil a upravuje zahradu několika sousedů a trávníky mají luxusní - takže žádný lempl co s vou práci odbyde, ale to je nepodstatné. Jedná se o sportovní směs s převahou... celý příspěvek >
Nerovnoměrný růst nového trávníku, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, přicházím s dotazem :) Mám nově vysetý trávník, který se mi záhadně nerovnoměrně rozrůstá - půlká už je krásně hustá a druhá půlka je lysá - zemina je stejná, pokrytí sluncem je také z 90% stejné, zavlažuju ráno a podvečer. Trávník... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika