Příspěvky uživatele - 226.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zázraky v zahradě, 22.5.2016
Jiří Janča vyfotil nikoli okáňa hruškového, ale lišaja pavookého. Ale oba jsou noční, to ano. Oba vzácní. (Okáňa - matrináče hrušňového jsem ještě neviděl; jen před několika lety martináčka habrového?, který je menší). Josef.
Teleskopické nůžky Gardena vs Fiskars, 22.5.2016
V Hornbachu mají ještě jinou značku. I o těch jsem uvažoval, zatím to však nebylo nutné, abych si je opravdu pořídil. S Fiskarsy jsem dělal, časem se začaly nějak zasekávat (nevracet), teď jsem na ně již dlouho nesáhl. Gardeny jsem v H. držel... celý příspěvek >
Stromek, 22.5.2016
Rádo se stalo. Ještě dodám, źe odrůdu Vám přesně neurčím, ale tyto odrůdy s velkým (a vroubkovaným) listem jsou spíše trochu choulostivější, někdy namrzají více, než klasické odrůdy. (Vaše bobkovišeň může být možná z odrůd Etna, Rotundifolia,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika