Příspěvky uživatele - 90.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opál, 5.11.2021
Mě také z tohoto eshopu dorazil špičák opálu, nicméně přiobjednaná rubinola byla v květináči místo volnokořená a s vyslepenými pupeny do metru a půl s nepoužitelnými větvičkami nahoře (prý na M9), zcela neprodejný stromek zralý na přeroubování. Já... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 24.1.2017
Ano letos jsem objednala Gardenberry od SEMA tak jsem zvědavá, ´vloni jsem měla Tomatoberry garden od AEV-VS a byla jsem spokojená, ale letos jsem dala přednost lepší ceně.
Nejchutnější rajčata, 12.5.2016
Tak cena je rozhodně zajímavější, já kupovala už druhý rok Gardenberry za 135,- asi 6 nebo 8semen. A chuťově je rozdíl? Eva
Nejchutnější rajčata, 12.5.2016
Já taky netvrdím, žejsou chuťově nejlepší, ale syn a manžel je mají na zobání nejraději, já mám svoje oblíbence úplně jiné chuti, jsou sladkokyselé, ale nevím co jsou zač, pěstuju si je ze semínek dovezených z Itálie, kde jsme je měli v salátu na... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 11.5.2016
Mám dotaz, jaký je rozdíl mezi Tomatoberry garden dovezeným třeba z Anglie a Gardenberry kupovaným u nás, máte někdo srovnání jak plody tak třeba cena nebo je to opravdu jedno a to samé rajče. Díky Eva
Odšťavňovač na rybíz - protlak, 24.5.2015
Preparovaci hrnec je pro me nejlepší věc na zpracování ovoce, loni jsem ho měla pujceny od sousedky, takovou starou vezi a hned jsem si ho koupila novy. Doporučuji Eva
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
A co třeba Lonicera (zimolez) je jich spousta druhů některé mají radši slunce, některé polostín.
Plíseň zavařeniny, 10.4.2015
Tak s těma fazolkama jste mě nepotěšili, jednalo se o bílé fazole v rajské omáčce, byla moc dobře ochucená, těšila jsem se na ně, ty kupované mi moc nechutnají, no nic příště udělám jen samotnou omáčku. S tím uzeným to dělám taky tak ten vývar byl... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 10.4.2015
Zavařuji klasicky v hrnci, dobu počítám v momentě kdy mi teploměr v hrnci ukáže tu správnou teplotu. Nechávám zchladnout samovolně, myslela jsem u těch fazolí, jestli ta doba stačila, no uvidím, letos zkusím znovu a vše budu vařit a vařit a plnit... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 9.4.2015
Mám taky problém se zavařováním, dělala jsem fazole v rajské omáčce, fazole uvařené téměř do měka, zavařovala jsem v malých sklenicích na 90st 30min, víčka v pořádku, do čtrnácti dnů vše zkvasilo. Potom taky uzené maso, zalila jsem troškou vývaru,... celý příspěvek >
Přihnojování rajčat a paprik, 2.4.2015
Je to asi 14 dní co jsem nechala jednu papriku v nevytápěném skleníku a je po ní, ted jsou tam pár dní rajčata a včera jsem přikryla textilií, tak snad to zvládnou, mám jich docela dost, tak se mi je nechce zase tahat domů, budu se jen modlit at o mě... celý příspěvek >
Přihnojování rajčat a paprik, 27.3.2015
A nezmrznou ty papriky?
Topaz - výrastky, 24.3.2015
Měla jsem do neděle Topaz, který přežil zoufalé okousání od zajíců až na dřevo hned v prním roce výsadby. Nechala jsem jej jako pokus, zda přežije ošetřený okus. Měla jsem jej od r.2008. Úroda 3 roky dobrá, jablká velké a velmi chutné. Letos na jaře... celý příspěvek >
Výstava Zemedelec Lysa n. L. - ovocne stromky, 24.3.2015
Dobrý den. Chodím na většinu výstav v Lysé nad Labem. Mám velmi dobrou zkušenost se stromky a keři od pestitelů ze Vsetína. Jsou o něco málo dražší, ale jejich výpěstky se ujmou a rovněž Vám je zastříhnou, když si řeknete.  Nevím, zda mají celý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika