Příspěvky uživatele - 248.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr odrudy brambor, 28.12.2022
Osobně je dávám korunkovou částí nahoru v jedné vrstvě na lísky k oknu do nevytápěné místnosti (cca 15°C). Nezasypávám a nerosím, protože bych pak neměla možnost je transportovat na zahradu (dělala jsem to, když jsem ještě jezdila autem, už byly i s... celý příspěvek >
Výběr odrudy brambor, 27.12.2022
Asi to má měla být Kariera
Výběr odrudy brambor, 27.12.2022
Klíčky lze odlomit tak do konce února/poloviny března, aby do doby výsadby brambory stihly znovu narašit. Větší brambory lze půlit tak, aby každá polovina měla očka. Rozřezání na více kousků nedoporučuji, ty klíčky potřebují z nějakého množství hmoty... celý příspěvek >
Výběr odrudy brambor, 25.12.2022
Kvůli délce skladovatelnosti už pár let dávám odrůdu Dali. Jsou to klasické přílohové brambory (k řízku, na bramboráky, kaši), do salátu se moc drobí. Chuťově jsou dobré. Sadbu si ale kupuji, sem tam někdy si nechám svých pár kousků na dosázení,... celý příspěvek >
Prevrublovanie zimnej odrody na letnu, 22.12.2022
Pokud vím, tak původní odrůda může poněkud ovlivňovat odrůdu naroubovanou, tzn, že na letní jabloň naroubovaná zimní odrůda by dozrávala o něco málo dřív, než normálně. Ale záleží na stáří té původní jabloně, jestli se ta práce vůbec... celý příspěvek >
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Pardon, omlouvám se, já předtím neprohlédla dobře tu fotku , psala jsem to předtím z mobilu. Tak se kaju, opravdu to štítenka je.           Lída
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Pane Waltře, ale paní píše, že je TO tvrdé, že pod tím asi nic není, odstranit jí to nešlo, podle toho, co píše...           Lída
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Tak buďte ráda, máte po starosti, zbavit se štítenky chvíli trvá. Ono se tyhle praskliny v úžlabí žeber někdy objeví, když se kaktus po delším období sucha napije víc vody - prostě pokožka ten tlak nevydrží a praskne (protože nestihne tak rychle... celý příspěvek >
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Ono pokud to je štítenka, tak půjde lehce vatičkou setřít, pokud by to byla popraskaná korkovatějící pokožka, tak to setřít nepůjde. Ale na fotce jsou vidět vždycky uprostřed světlé plošky tmavší středy, to by opravdu vypadalo na tu štítenku. Lída
Kaktus - možná nemoc?, 21.12.2022
Ještě k té štítence - to nebudete muset nijak "dlubat", ono to na pohled sice tak vypadá, ale na povrchu kaktusu je jen taková jakoby vosková poklička a pod ní ta vajíčka, opravdu to stačí jen tou vatičkou s lihem OTŘÍT, abyste si neporýpala povrch... celý příspěvek >
Kaktus - možná nemoc?, 21.12.2022
Díky za přání - také přeji!  Lída
Kaktus - možná nemoc?, 21.12.2022
Souhlasím s Walterem, že je na něm štítenka. Rozhodně bych ho ale olejem nestříkala, ucpaly by se mu průduchy a nemohl by dýchat. Když jsem ještě měla kaktusy, odstraňovala jsem štítenku tou vatičkou namotanou na špejli, namočenou v lihu. Chce to... celý příspěvek >
Lopatkovec - díry na listech, 18.12.2022 Obsahuje fotku
Takhle ožírá lalokonosec...
Lopatkovec - díry na listech, 18.12.2022
A nemohlo vám na ten list něco stříknout, kápnout - nějaká chemie? Mně to totiž nepřipadá vyžrané, jako spíš rozpadlé (hlavně na té první fotce) nebo rozcupované... Na domácích i venkovních kytkách se někdy vyskytují lalokonosci, ale ti vykusují... celý příspěvek >
Lopatkovec - díry na listech, 17.12.2022
Nemáte doma kočku? Někdy mají tendenci okusovat listy - pokud ano, pozor - lopatkovec je jedovatý!           Líds
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika