Příspěvky uživatele - 64.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychani listu rajcat Vilma, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Ono to možná klame ale rostlina je vysoká přes 20 cm a květináč je 10litrovy..přikládám ještě jedno foto..kde je vidět že se listy krouti
Usychani listu rajcat Vilma, 2.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o pomoc.zacali mi usychat listy na Vilmach. Hnojim Floraself, zalevam ráno. Listy Vždy na koneckach a poté uschne celý list..připadá mi ze se i kroutí. Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Choroba rajce, 2.5.2016 Obsahuje fotku
Ještě jedna foto k předešlém u problémů...
Choroba rajce, 2.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Letos jsem si poprvé zasadil balkonové rajcata Vilma..Zahradnický substrat + hnojiv tekutým Floraself.Najednou mi začali konecky listu osychat až postupně uschne celý..nahoře se mi začali kroutit listy a místy jsou takové skvrnite do šedé... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 1.12.2013
Dobrý den, byl jsem u kamaráda který udil kobásy a celý večer se vedla debata proč ve středu klobásy po vyuzení vznikne taková tečka jiné barvy než je okolní maso. Nemáte s tím někdo zkušenosti a nevíte čím by to mohlo být? Díky
Smrk, 2.10.2012
Moc děkuji všem za komentář...!! nedá se nic dělat půjde do kamen..
Smrk, 30.9.2012 Obsahuje fotku
foto 2
Smrk, 30.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, poprosím Vás o radu jedná se o celkové prosychání smrku a to během tohoto léta, před létem byl smrk ještě v dobré kondici. jedna špička vrcholu je proschlá více než druhá, ale celkově strom chřadne a ztrácí objem větví s tím, že je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika