Příspěvky uživatele - 41.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace 15m3, 10.4.2016
Mimo filtrace, je také k nezaplacení jezírkový vysavač. Na ten nedám dopustit
Van jako opylovač Rivan, 3.4.2016
Děkuji za fundovanou odpověď. Nikde jsem toto rozdělení pro tyhle 2 odrůdy nenašel.
Van jako opylovač Rivan, 2.4.2016
Dobrý den, omylem jsem k třešni rivan koupil odrůdu van (myslel jsem, že mám burlat, ale našel sem až doma, že rivan). Můžou se opylit mezi sebou i tyto dvě odrůdy? Děkuji
Založení trávníku na betonu, 13.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, začátkem loňského roku jsme koupili dům, který je v kopci a pozemek před domem je tak na na betonové jímce, která je z každé strany obehnána opěrnými zdmi z bednění. Na betonu bylo asi 15 cm hlíny na kterou jsme navezli trávníkový... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 31.1.2016
Dobrý den, tak filtrací jsem se nechal inspirovat tématem průchodky do sudů. Je tvořena 5 x sudy 220 l-kolona. 1. vortex, 2. houbičky, klasické na nádobí, z důvodů čištění je mám v rašlových pytlech. 3. nastříhané husí krky, 4. ten je prázdny, ale... celý příspěvek >
Pondovac 4 nesaje, 11.9.2015
Nezaseká se Vám jeden ze dvou pístů?Mám pondovač 6 měsícu a také občas nesaje právě z výše uvedeného problému. Stačí odklopit, zatřepat, píst povolí a zase to jede bez problémů
Identifikace rostliny, 30.7.2015
dekuji
Fotky jezírek a filtrací, 19.7.2015 Obsahuje fotku
a ještě jedna
Fotky jezírek a filtrací, 19.7.2015 Obsahuje fotku
Tak já doplním foto z minulého roku, teďjsem dodělal molo a vodopádek, tak na 90% hotovo
"Montáž" kamenné kaskády, 31.3.2015
Zdravím, jakou barvu má tmel po vytvrdnutí?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika