Příspěvky uživatele - 97.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Společnost pro dyni hokaido, 13.4.2016
slnečnica by asi šla, rozhodne sa vyhnúť všetkému čo sa drži pri zemi a nejde to hneď z jari do výšky, hokkaido by to kompletne pri zami zadusilo, nepotrebuje ani plieť pokiaľ tam nemáte napríklad pýr (ten je odolný), to hokaido sa toho úspešne... celý příspěvek >
Reklamace semen, 7.4.2016
Trochu oživým tému, z "našich" predajcov mám najlepšiu klíčivosť u sema, okrem koreňovej zeleniny, tá je všeobecne mozerná. Inak nakupujem v estonsku, hlavne ruské, tam je klíčivosť takmer 100% Pomaly začínam s produkciou vlastných semien u rastlín u... celý příspěvek >
V ktere fazi predpestovani sesazovat papriky do dvojice, 5.4.2016
ano, paprika + paprika, samému mi to pripadá zvláštne a neveril som tomu, no u niektorých, hlavne u name odrôd sa mi to ukázalo ako naozaj účinné. Rastliny samostate zasadené narástli na cca 20 cm a dali 3 plody na rastlinu, tie ktoré boli po... celý příspěvek >
V ktere fazi predpestovani sesazovat papriky do dvojice, 4.4.2016
Ja dávam po jednej, po dvoch dávam len tie, o ktorých si myslím, že to vyžadujú - napr. naše no name chilli, ak zasadíme po jednej, budú to mrzáci, ak po dvoch tak nádherné rastliny, ovorené za 15 rokov pestovania (vzorka cca 150 rastlín si myslím že... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 3.4.2016
s "ř" nemám problém, som síce skoro úplne na východe, ale 1/4 Moravák, dedko síce žil na slovensku 40 rokov, ale stále používal češtinu, a na Morave stále máme rodinu ktorú navštevujeme (ale len jednou za pár let, holt, je to moc daleko :(, takže mi... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 2.4.2016
Ja by som použil tú vaňu, dal tam 2 paradajky, s vysokou úrodnosťou (aby sa vám oplatilo pestovať 2 rastliny, ano robíte to pre zábavu, ale 10 rajčat za sezonu obrat sa moc neoplatí) dal by som tam tornádo + niečo,  možno by bolo vhodné ja... celý příspěvek >
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 2.4.2016
Snažim sa mať pestrú paletu odrôd, ale od každej 1-2 rastliny (okrem tornáda, to mám na množstvo, je u nás najúrodnejšie na plochu a rastlinu - na spracovanie, ale chuťovo tiež výborné), rozličné chute, dozrievanie ale aj na pohľad, všetko... celý příspěvek >
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 2.4.2016
Myslím, že tu je podstatný rozdiel medzi nami, vy máte 30 a tento počet ide vysievať priamo do kelímkov dobre a zároveň nezaberejú veľa miesta, tiež som pred nejakým časom s takýmto počtom začínal, ale momentálne rajčata cca 150, papriky 50 a už je... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 1.4.2016
Rozmýšľal som, že by som ju práve zavaril vcelku, baz rozkrajovania, ale obrať menšie, ešte nedorastené, možno vyskúšam 1-2 fľašky. Každopádne už som kúpil na zavarovanie Charlotte F1, tá by podľa tunajších ohlasov mala byť dobrá. Martin
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Vysievam do misiek, pri počte odrôd ktoré mám by som to jednotlivo nevysieval, takto my stačia na paradajky 2 výsevné nádoby, každá odroda má svoj vlastný "riadok". Vysievam do kokosových vlákien, mám v nich lepšiu klíčivosť a lepšie udržuje stálu... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 31.3.2016
Bejbona nemám, a na túto sezónu už ani zháňat nebudem, mám 35 odrôd, na viac už nemám miesto, ono s tým dozriemvaním okolo stopky má stupické problám ako jedine, všetko je volne, bez skleníka alebo fóliovníka. Martin
Rajče Stupické polní rané, 31.3.2016
Určite sa ale stupické nechám, aj na tento rok mám pripravené 3 rastliny, len na predľženie sezóny, bohužiaľ, neskôr už na nich okrem mňa siahne málokto (kôli tomu že sú tak z tretiny zelené a nikto ich nechce, mne vyktojit nevadí, tých pár plodov)
Roubování okurek na tykev 2016, 31.3.2016
Podľapani Jiřiny je to naozaj jednoduché, len treba mat jemné prsty na obviazanie, resp kolíčky (tie ale nepoužívam), používam sáčok nastrihaný na prúžky, alebo mezdi klíčne listy, je to naozaj jednoduché a ide to rýchlo, ani som im nedával vyžšiu... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní rané, 31.3.2016
U mňa sa Stupické bohužiaľ neosvedčilo :(čo mu je ľúto, plánoval som viac rastlín kôli tomu, že dozrieva ako prvé v obdobý keď je ešte paradajok málo (na neskoršiu dobu máme tornádo - u mňa neprekonateľné). Teraz naspať k stupickému, mám prudký južný... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 31.3.2016
Skúsim ešte zajtra pozháňať u nás v meste Sprintery, ale moc šancu tomu nedávam, len sa mi kôli 30 semenám nechce objednávať z internetu a platiť poštovné, ale asi budem musieť. Tento rok mám nachystané to čo sa minulý rok osvedčilo - Perseus F1, a z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika