Příspěvky uživatele - 23.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyzinac Dolmar LT 250, 4.4.2016
Pokud byste pochybovali, tak se prosím podívejte na příspěvek ve vlákně "Makita vyhazuje jistič" ze dne 3.4. v 17.43, kde s největší pravděpodobností tatáž osoba přispěla pod IP 189.55- opět jediný příspěvek. To samé ve vlákně "Dolmar PS 420... celý příspěvek >
Vyzinac Dolmar LT 250, 4.4.2016
Tak nám tady zase jeden, co mění IP adresy, ale nemění svůj vyjadřovací styl, chtěl opět a zase ovlivnit názor na výrobky Dolmar. Prosím čtenáře tohoto fóra, aby se vždy podívali, kolik že má na svém kontě uvedená IP příspěvků. Na mě to dělá dojem,... celý příspěvek >
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 4.4.2016
Mám zkušenosti s pilou Dolmar, což je v podstatě totéž. JIný jistič na zásuvkovém obvodu než B16 nemám, a žádný z těchto jističů mi tato pila nevyhodila. a to ji používám na čtyčech různých místech (čtařech růtných el. rozvodech. FO
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika