Příspěvky uživatele - 3.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 3.4.2016
U nas se rodi Konference vetsinou cele kozene, jen v lepsich castech stromu jsou typicky vybarvene (Breznice). Takze tavzelena nemusi byt podminkou.
Roubování okurek na tykev 2014, 18.5.2015
Dobrý den, za jak dlouho se odstraní vrchol tykve při roubování jazýčkovou metodou? Ve stejnou dobu jako kořeny okurky? A nezkoušel někdo zasadit tykev přímo k okurce, do jednoho květináčku? Děkuji vám. Eva
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 8.5.2015
Horní Malá Úpa Není to zahrada, je to pozemek u chalupy. Máme tam včely, tak aby měly kde sbírat pyl. V Subtropickém zahradnictví jsem byla - na konci dubna, když zrovna slezl sníh a dalo by se něco vysadit. Jenže to už byly vhodné odrůdy... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 7.5.2015
Proč ne? V okolí nikde žádný ovocný strom (když nepočítám jeřáb) neroste, já bych chtěla něco vyzkoušet. Jen nevím, čím začít.
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 7.5.2015
Eva - 1000 m n.m. Dobrý den, máte někdo zkušenosti s takouvou nadmořskou výškou? Mám vycházet z rad pro 600 m n.m.? Pochopila jsem, že mám chtít podnože A2. Vydrží i možné poryvy větru?   kde si mohu vybírat vybrané jabloně na různých... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 6.5.2015
Dobrý den, ráda bych se připojila k žádosti o radu. Chtěla bych jabloně do Krkonoš, do 1000 m n.m.,patrně vyšší podnož (nutná ochrana proti okusu). Podloží jsou svory - zdá se, že je to důležité. Myslela jsem, že bych zkusila Golden delicius, jaké... celý příspěvek >
Motor Jikov, 17.1.2014
Motor 1427 skutečně existuje, jen není nikde k nalezení např výkon. Pokud jej někdo zná, prosím o info. Díky Maier
Zastřešení přístřešku na dříví, 4.5.2013
I když už je má reakce jistě pasé, já jsem vyřešil střechu dřevníku lehkou vlnovkou z Horn... Jsem na svůj výrobek hrdý, nikdy jsem nic takového nedělal. Baví mne, jak při stavbě se každým okamžikem objevují drobné výzvy k řešení..:-). Tomáš
Pristresek na drivi, 4.5.2013
Právě jsem hrdě dobudoval můj první tesařský počin v životě. Hrozně mě to bavilo a už se těším, až ho začnu plnit dřevem...:-). Tomáš
Ostřička řetězu nebo pilník, 12.4.2013
Děkuju, přesně takhle jsem to pochopil. Jen prostě při nastavení 25°nebere brusný kotouč celé ostří zubu... No a to podbroušení pilníkem budu dělat, přjde mi, že pak má zub ten tvar, co má mít... Tomáš.
Ostřička řetězu nebo pilník, 11.4.2013
Založil jsem diskusi Dolmar 4605 nebo Husqvarna 545... Začalo se tam o broušení, tak je určitě vhodnější pokračovat zde... Nakonec jsem koupil Dolmar 5105 c. Přikoupil jsem dva řetězy 3/8, 1,5mm, neb lišta s řetězem byla 3/8. Na broušení jsem si... celý příspěvek >
Je to plíseň nebo jiná nemoc, 17.7.2011 Obsahuje fotku
Ještě 3 obrázky.Ivan.
Je to plíseň nebo jiná nemoc, 17.7.2011 Obsahuje fotku
Začali vadnou okurky jak ve skleníku, tak i na záhoně.V červnu jsem stříkal ve skleníku Omitte a Akrobat, Venku jenom Acrobatem.Poradí někdo co to je a co se dá dělat. Děkuji Ivan.
Neznámá choroba rajčat?, 14.6.2011
Děkuji všem mnohokrát za rady, dospěl jsem k závěru, že se jedná v mém případě buď o předávkování hnojivem, jelikož jim manželka přisypávala prý ještě NPK, nebo o otravu herbicidem, kterým stříkáme trávník proti plevelům a pár kapek tam mohlo... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 14.6.2011
Děkuji všem za informace a za názor. Zmíněné virové onemocnění se opravdu podobá, jen listy nejsou žluté jak je uváděno. Semínka rajčat jsem si dovezl ze Španělska, čili tuto nákazu vyloučit asi také nemůžu pokud se tento virus může vyskytovat již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika