Příspěvky uživatele - 70.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace mechů na starých velkých kamenech, 26.4.2008
Chci začít stavět skalku.Mám u chalupy obrovské pískovcové balvany které jsou zarostlé mechem a řasou.Prosím o radu jak je očistit, abych je mohl použít na skalku.
Višeň, 9.4.2008
Odrůda Erdi Botermo né Botermod.
Višeň - odrůda Erdi Botermod, 9.4.2008
Můžete k této odrůdě něco napsat? Děkuji.
Roubování, 9.4.2008
Ostrost nožů ano.Brousek nemusí být speciální stačí malá bruska jemnější kotouč, pak vyleštic kotoučem zvaný filc a můžete se holit! Nezapomeňte brousit proti ostří a nespálit. Chladit a chladit
Jaké zvolit odrůdy jabloní ve výše položenych oblastech, 9.4.2008
Moc vám všem děkuji za dobré rady a tak chci říct hurá jdem sadit.Děkuji zřizovateli za uveřejnění tel.čísla proč? Proto, že sehnat vysoké, nebo polokmeny je velice náročné už to vypadalo, že ty díry zase budu zasypávat.Tato diskuse má hodně... celý příspěvek >
Jaké zvolit odrůdy jabloní ve výše položenych oblastech, 8.4.2008
Velký problém je sehnat polokmeny nebo vysokokmeny.Poradí někdo? okolí Vsetína.Nejlépe Jablůnka okr.Vsetín
Jaké zvolit odrůdy jabloní ve výše položenych oblastech, 8.4.2008
Pro pána od Vsetína.Kontatk pavelneuwert@seznam.cz  mob.774 111 798 Chalupa je v Jablůnce.Když přijíždíte do Jablůnky od Vsetína tak přejíždíte koleje tak po pravé straně toje úplně na samém vršku.Děkuji
Jaké zvolit odrůdy jabloní ve výše položenych oblastech, 1.4.2008
Nemám oploceno, hodně veliký pozemek tak tedy velice rád si nechám poradit.Chodí tam srny a další zvěř.Budu stromky oplocovat ale mám obavy aby to vyšší zvěř v zimě neokousala.Je to má první výsadba.
Polokmeny výběr, višeň, jabloň, hruška, 31.3.2008
Prosím o radu, příšerný nedostatek polokmenů a navíc totální začátečník, každý jednou začínal. Severní morava.Chci zasadit 6* jabloň 1* hrušeň 1*višeň. Děkuji
Jaké zvolit odrůdy jabloní ve výše položenych oblastech, 30.3.2008
Tázal jsem se na pěstování vinné révy ve vyšší položené oblasti okolí Vsetína a potřeboval byt také poradit jaké odrůdy zvolit při výsadbě jabloní. Půda je od loňska připravena. Poslední problém nemohu sehnat půl kmeny můžete prosím poradit? Výsadba... celý příspěvek >
Pěstování vinné révy ve vyše položených oblastech, 30.3.2008
Mám chalupu v okolí Vsetína v nadmořské výšce 500 m.n.m pro výsadbu jsem zvolil slunné a chráněné otevřenější místo.Sluníčko svítí od dopoledních hodin až do večera.Táží se jakou odrudu mohu použít pří výsadbě chtěl bych prozatím dvě bílé hlavy a tři... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika