Příspěvky uživatele - 102.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky, 3.5.2016
Bydlím okolo 500. Dám do skleníku a budu se modlit.
Okurky, 3.5.2016
Bojím se po zkušenostech s rajčaty ve skleníku. Zachránila mě až netkaná textilie. 
Okurky, 3.5.2016
Mám problém s rychlostí růstu okurek. Už mi nasazují doma za oknem na jih na plody. Nevím zda je mohu přesadit dvakrát? Nyní bych chtěl do většího květináče + větší oporu a na konci května dát do skleníku.  Neublížím jim? Děkuji za reakce.
Rajčata do skleníku - je už čas?, 16.4.2016
Díky za reakce. Zítra tam jdou,
Rajčata do skleníku - je už čas?, 16.4.2016
Uvažuji o tom dát sazeničky rajčat v rozložitelných kelímcích do skleníku. Jsou vysoké asi 15 cm jen se bojím aby je nezničily ranní mrazíky. Mám tam připravený starý přenosný gril na zavlažení. Co vy na to? 
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016
Kořeny jsou až dole. Pod nimi je 1 cm půdy.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016 Obsahuje fotku
Dávám foto pouze části přesazených rajčat podle vašich rad.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
Všechny jsou v poho, silné a krásně rostlé jen vysoké 10-15 cm. Přesadil sem je a dal každé zvlášt do kelímku. Pokud ještě povyrostou tak jim dám spejli a drátkem pojistím. Dáky za reakce.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
Díky za rady. Zkusím.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
Noc je tam okolo 5 a přes den min 10 stupnů - bude to stačit?
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
Ahoj, moc brzo sem vysel rajské a ted mají některé už 15 cm. Jak mám zabrzdit jejich růst? Uvažuji dát do chladu na chatu.   Dík za tipy
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika