Příspěvky uživatele - 193.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký dát polystyren kolem bazénu?, 9.3.2016
O betonu vím, že se tam dává, ale až za ten polystyren.Nebo je polystyren zbytečný?
Jaký dát polystyren kolem bazénu? , 9.3.2016
Budu zapouštět bazen Azuro 400 a nevim jaky polystyren dat kolem nopove folie. Jestli dat fasadni nebo nějaký obyčejný, vim že většinou se tam dává extrudovaný, ale ta cena je oproti jiným polys.dost vysoká.Nevím jestli když nedám extr.polys.něco... celý příspěvek >
Piskova Filtrace, 6.10.2015
Dobry den, prosim vas mate nekdo zkusenosti s piskovou filtraci ProfiStar 6?
Co dat okolo bazenu?, 6.10.2015
Tak jsem se rozhodl a dam na vase rady, dam kameny koberec, je prakticky dobre vypada a kdyz porovnam treba s dlazbou tak je pokladka lehci po vsech strankach. Dekuji
Uložení filtrace, 22.9.2015
Dekuji, asi to tak udelam, vybetonuji to, kolega mi poradil at to zevnitr natahnu perlinkou a lepidlem a ze prodavaj neco do koupelen, ze se to dava pod dlazdicky a ze to je chranene proti vode a vlhhosti a nepropusti to vodu.Tak to asi zkusim.Do dna... celý příspěvek >
Uložení filtrace, 21.9.2015
Prosim o radu - filtraci k bazenu budu zapoustet castecne do zeme, jelikoz bazen bude take zaposten v zemi.Vykopal jsem jamu cca 100x80x90 a nevim jakym zpusobem ji vyzdit nebo v zemi udelat drevene bedneni a vybetonovat ho.Chtel bych na dne udelat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika