Příspěvky uživatele - 58.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 4.11.2019
Na základě dostupné literatury jsem došel k závěru, že za pěstováním pravokořenných stromů jsou dvě hlavní myšlenky: 1. Pouze na vlastních kořenech se strom cítí dobře, je to přirozenější a v souladu s permakulturní filozofií. Zakrsající podnože... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 7.3.2016
Regulaci oleje měl Dolmar na elektrických pilách ES160,1600 někdy v roce 1995, takže s těmi prvními japonci nedávno bych to neviděl tak přesvědčivé. Měl jsem ES 1600 a regulaci oleje jsem jednou nastavil na střed a nechal tak.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 7.3.2016
Z této společnosti starých elektrických pil bych si nevybral ani jednu, jelikož preferuji motor v ose a kvalitní konstrukci. Test vyhrála i Gardena, jelikož na několik testovacích řezů dokáže pomýlit, jak rychle řeže. Tyto testy jsou idealní pro... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika