Příspěvky uživatele - 210.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhradný traktor do 60000, 17.2.2016
Nevím zda budete příspěvek ještě číst. Až vám stroj přivezou vyzkoušejte si jízdu bez sečení. Sešlápněte prudce pojezdový pedál a ten zvuk co uslyšíte musí při nezměněné poloze pedálu přestat. Jinak to znamené například málo oleje v převodovce, takže... celý příspěvek >
Záhradný traktor do 60000, 17.2.2016
Omlouvám se autorovi tohoto příspěvku, že se k němu vyjadřuji. Jedná se o tlakové mazání motoru. To je lepší než mazání rozstřikem, nejen pro jízdu do svahu, ale i při náklonu. Motor s tlakovým mazáním má olejový fitr, rozstřikové mazání ho mít... celý příspěvek >
Záhradný traktor do 60000, 17.2.2016
Není pravda že WOLF používá převodovku Hydrodear, nýbrž Tuff Torg K 46, výkonější stroje silnější K 62. Nepište lži, když to nemáte ověřené!!!  Já jsem ve svém příspěvku napsal, že se vyjadřuji ke stroji se kterým mám zkušenost. K ostatním... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika