Příspěvky uživatele - 37.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila pro ženu, 18.2.2016
Možná by to stálo za zkoušku. ;-) Je mačeta bezpečnější než sekyrka? :-)
Pila pro ženu, 15.2.2016
Pánové! Těší mě Váš zájem a Vaše rady! Řeknu Vám, jak to prozatím dopadlo. Začala jsem paseku uklízet se sekyrkou. Osekám vše silnější jak 2 cm a beru domů. Prostě pěkně z gruntu. Je toho tam fakt hodně. Po prvním dni se sekyrkou, jsem si říkala, že... celý příspěvek >
Pila pro ženu, 10.2.2016
Tak to vypadá, že jsem si to díky Vám rozmyslela. Přeci jen mám obavy o své nohy a raději uženu nějakého toho muže, co se s těmito stroji již umí ohánět. Děkuji! slečna Pavlína :-)
Pila pro ženu, 10.2.2016
Blbé je, že svině doma nejsou, a já jsem vegetarián. :-) Každopádně děkuji za rady! 
Pila pro ženu, 9.2.2016
Dobrý večer,  doufám, že mi tu nebudete psát, že řezat s motorovou pilou není pro ženu. Protože já prostě řezat chci, ale hlavně musím. Chtěla bych od vás radu, co byste mi doporučovali? Potřebuji nědo levného a kvalitního. :-) A kdo né, že?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika