Příspěvky uživatele - 37.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hokaido - dlouhodobbé skladování, 11.1.2016
Skladuji v paneláku. Letos prošel mrazem 1 plod zeleného hokkaida - sklizený se zakutálel do trvalek, a našla jsem ho v půlce listopadu a 1 plod nuškátové dýně, který jsem nechala dozrát zabalený na záhoně i přes mrazík. Oba plody byly lepší než... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 10.1.2016
Na stránkách Semo jsem se ptala 2x, ale odpovědi jsem se nedočkala. EM
Dýňoviště 2015 + 2016, 10.1.2016
Dobrý den, nevíte, který druh hokkaida a dalších dýní je nejranější a nejodolnější k chladu?  Pěstuji hokkaida v okrajové poloze...  EM 
Fiskars vs Hultafors, 8.1.2016
Podívejte se na sekery, které prodává Husqarna.
Jak zlepšit těžkou půdu?, 8.1.2016
V 80. letech jsem na záhoně měla jen malou vrstvu těžké země a neměla místo na kompost. Každý rok jsem zem odhrnula, do jámy dala podzimní odpad - plevel, listí, zbytky rostlin.. a zahrnula zemí. V další sezóně jsem tam pšstovala rajčata. Žádný... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 8.1.2016
Rozhodně dá míň práce listí rovnou zarýt, než ho kompostovat. Sice je větší objem a zarývání dá trochu víc práce, ale pokud ho budete nosit (vozit, tahat...) na kompost, přehazovat a následně vozit na záhon bude to rozhodně víc práce.  EM
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika