Příspěvky uživatele - 135.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostliny, které provoní malou zahradu, 11.3.2016
Přeji hezký den, plánuji si vysadit trvalky (a případně i keře) tak, aby mi vždy v každém měsíci jara a léta něco provonělo alespoň část malé zahrady. Vím, že na udržení vůně musí být i závětří a záleží na počtu rostlin a tak. Ale poradíte mi, co... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 16.1.2016
Dobrý den, velmi všem děkuji za zajímavé a užitečné rady. Borůvkový záhon budu teprve budovat a líbí se mi možnost, že první roky, než se borůvky rozrostou, vyplním to místo okolo ještě i něčím dalším užitečným - nejlépe tou klikvou místo... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 3.1.2016
Dobrý den, má prosím někdo zkušenost s podsazováním kanadských borůvek? Vím, že mají kořenový systém spíše pod povrchem a tak se doporučuje jen mulčování, ale dost mne láká využít to místo kolem keřů borůvek v "borůvkové vaně" a zasadit tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika