Příspěvky uživatele - 79.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení druhu - jehličnan, 13.7.2016 Obsahuje fotku
Přikládam ještě posledni foto po svázání, po domluvě bude jalovec dál zachován. I když teď vidím že má už víc než 7m, ke konci komínku v pravo je to 8m takže má +-9m? Jinak děkuji za rady.
Určení druhu - jehličnan, 11.7.2016
Teď tedy vím že se jedná o jalovec obecný, co mohu ještě říct že má zelené květy a modré bobulky.Tento jalovec chtěli pokácet, ale zachránil jsem ho. (po zimě se celý rozklížil vlivem sněhu tak jsem ho svazoval) Pokud se tedy jedná o chráněný... celý příspěvek >
Určení druhu - jehličnan, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Další foto
Určení druhu - jehličnan, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych určit druh a případné stáří.jediné co vím je, že byl jehličnan přinesen z lesa, kde rostl.Nyní má cca.7metrů a pořád roste. Děkuji za odpověd.
HQ 570 HT, 15.12.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké jsou zkušenosti s touto pilou.Uvažuji ji koupit. Děkuji
Určení druhu borovice, 8.12.2014
Děkuji za určení druhu.
Určení druhu borovice, 7.12.2014
Myslel jsem že to může být borovice černá podle délky jehlic, borovice lesní má 4-8cm jehlice.
Určení druhu borovice, 7.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení druhu borovice, jedná se o nálet, který rostl u lesa jehlice jsou po dvou 12cm dlouhé silnější.Borka je šedavá.Výška 1m.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika