Příspěvky uživatele - 53.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - pálí x nepálí, 9.12.2015
Myslím, že záleží na hnojení a vnějších podmínkách  (sucho, horko, nebo naopak chlad) nikoliv na semenech - vliv semen by byl pokud by byly rozdíly mezi rostlinami.Pěstuju několik rostlin a vždy plody v určitém období jsou podobné a další... celý příspěvek >
Ranné rajče, 9.12.2015
Oproti Liberecku 480 m je 280 m ideální místo..  Ještě upřesnění v půlce června rostliny zaštípnu a vyšípnu všechny nerozkvetlé viany. Od poloviny strna zaštípnu všechny nerozkvetlé květy. pěstuju hlavně koktejlové odrůry, které mají velké... celý příspěvek >
Ranné rajče, 9.12.2015
Další možností je pěstovat keříčkové odrůdy, které by měly dozrát najednou.  em.
Záměna semen, 9.12.2015
Dobrý den, v letošním roce jsem narazila na 2 záměny semen u firmy Semo. Měla jsem hokaida oranžová Hokkaido orange F1 a Blue kuri F1 a jedna rostlina měla pruhované zelenožluté plody (v různém poměru). Horší byla záměna... celý příspěvek >
Ranné rajče, 8.12.2015
možná jde o něco jiného - na podzim Vám zbývají zelené plody, prostě Vám vadí, že vše nedozraje. Pokud pěstujete melouny nemáte špatné podmínky. Dozrání většiny plodů dosáhnete tak, že v létě zaštípnete nové květy. Já to dělám od poloviny červece,... celý příspěvek >
Ranné rajče, 8.12.2015
Pěstuju i stupické, ale nejdřív jsem několik let sklízela Cherrollu F1, pěstuju v 420 m v jižních čechách a v 480 m v severních čechách. Všechna semena seji najednou po 15.3. EM
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika