Příspěvky uživatele - 158.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé kopky hlíny v trávníku, 2.8.2018
Mravenci
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.1.2018
Tak to jsem zvědavý, jak budete spokojeni. Vloni jsem ho koupil u Mountfieldu a měl jsem nejhorší sazenice za 10 let. Mirek
Ubytek vahy po vyuzeni klobas, 16.2.2017
Udím klobásy už několik let při teplotě 60-80 °C 6,5hodiny a úbytek je zhruba 10%.
Maso jíž ze začátku černé, 7.4.2016
Čím víc vody a špatný tah, tím je to černější. Klobásy dávám do udírny z ledničky a problém není. Ale v udírně musí být ze začátku úplně otevřený komín, aby veškerá vlhkost mohla odcházet. Pokud to nebude mít pořádný průvan, bude zadehtovaný... celý příspěvek >
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 21.1.2016
Nechci se tohoto prodejce zastávat, ale vy jste někde viděli napsáno, že za 1/3 je všechno? Možná to chce lépe číst.
Jak dlouho udit klobásy?, 2.12.2015
suchý dřevo a otevřenej komín  
Uzení domácích klobás, 3.4.2015
A ze začátku uzení otevřenej komín, aby vlhkost šla ven. Komín přivřít až tak v půlce uzení.
Gril lokomotiva - zkušenosti, tipy rady, 19.11.2014
Nepletete si buk a dub? Hořký maso je spíš po dubovém dřevě, po buku v žádném případě (ani s kůrou).
Nemoc narcisů, 6.5.2014
Moc děkuji za radu. Mirek
Nemoc narcisů, 5.5.2014
Tak cibulka narcisová se neprokázala. všechny cibule byly v pořádku, tak nevím. Jsou v polostínu, tak je zkusíme přesadit. Jak hluboko by měly být cibulky? Díky
Dřevo na uzení, 5.5.2014
Udím ročně pár metráků klobás a masa a udím bukem-asi 90% a jakýmkoliv ovocem (švestka, třešeň,jabloň,višeň,meruňka) asi 10%. Vše zásadně s kůrou, pokud sama neupadne. Problém žádný.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika