Příspěvky uživatele - 131.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 14.12.2015
Dobrý večer. Pepo, tyhle stromy jsou opravdu obludy a zatraceně rychle rostou. Jsem zvědavý jak se jich bude majitel zbavovat až začne trošku foukat. Strom opřený o dům, nebo povalený na střechů je docela "levná" záležitost. Může být i hůř. ... celý příspěvek >
Vrba jíva - množení, 28.11.2015
Dobrý večer. Vrba jíva je doslova užitečný "plevel". Na jaře stačí  nastříhat proutky a ty nastrkat někam do vlhčí země. Zakořenění je téměř jisté. Vždyť všechny vrby se používají na zpeňování břehů. Potom až na nich naroste nějaké dřevo se tyto... celý příspěvek >
Suchomilné květiny, 13.11.2015
Dobrý večer.  Celá sestava se dá ozvláštnit vhodným kamenem, netřesky i kus samorostu udělá své. Zdeněk.
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 8.10.2015
Dobrý večer. Plemeno? Mohu jej nazvat vesnická směska. Důležité je, že poctivě odvádějí svojí práci. Ještě k tomu krmení. Zde i jinde se setkávám, že domácí kočky jsou zhýčkané, přežrané a tím pádem nemají potřebu lovit. Ano, souhlasím s tím že je u... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 6.10.2015
Dobrý večer. Nyní mne proklejí chovatelé koček. Pokud přestaneme krmit kočky domácí a necháme je přirozeně lovit na našich zahradách výrazně snížíme populace hryzců atd. Tím nechci říct, že naše kočičí mazlíčky necháme jen tak. Je samozřejmé, že... celý příspěvek >
Borovice Osinatá - hnědnou jehličky, 15.9.2015
Dobrý večer. Borovice v intervalech 3 až 4 roky onovuje jehlice. Tento strom nepotřebuje zvláštní péči, protože je téměř "nesmrtelný".  Je třeba dodržet letní přiměřenou zálivku a v zimě potřebuje zimní klid bez vánočních světélek a jiných... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 12.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Ani nevíme jak se nám do bedničky při sušení nastěhoval zajíček.  Zdeněk
Rovná betonová deska pod bazén, 10.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Beton je beton. Nabízím i jiné řešení. Zdeněk
Ideálne skladovanie v prírode, 10.9.2015
Dobrý večer.  Vše se dá skladovat, ale musí se dodržet jisté technologické postupy. Skladovatelnost jednotlivých komodit i při dodržení těch nejlepších podmínek je různá. Nejtrvanlivější a opět schopné reprodukce jsou dobře vyzrálé, suché... celý příspěvek >
Závadný kompost? - Žloutnutí a chřadnutí listů, 24.7.2015
Dobrý večer. Javor je spálený od sluníčka. Říkáte čistokrevný kompost, tak potom je třeba vyloučit chamické fujtajblíky. Chybama se člověk učí.  Zdeněk
Jakou odrůdu třešně do chladné oblasti?, 22.7.2015
Dobrý večer. Máte pravdu, zraje o asi 14 dnů později. Vzhledem k tomu, že je letos vše posunuté tak i Regina zraje už v červenci. Zdeněk 
Jakou odrůdu třešně do chladné oblasti?, 22.7.2015
Dobrý večer.  U nás přežila Karešova, Regina a Burlat. Uvedené odrůdy jsou robovány na podnoži kolt a plodí. Ostatní odrůdy se odporoučly za dva až tři roky. Jednalo se o Napoleonovu, Sumit, Kordii a Lapins. Mírný jižní svah, poloha 800... celý příspěvek >
Jen několik fotek, 16.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Přidám také jednu fotku. Jená se o mrazuodolné kaktusy celoročně venku, pěstované v 800 m.n.m. a kvetou. Zdeněk
A je to tady: Světlušky 2015, 16.7.2015
Dobrý večer. Pepo, byl jsem hodě zaneprázdněný. Informaco o světluškách je následující. Prví světýlka jsem zaznamenal 4. tento měsíc, pak jsem odcestoval. Po návratu koukám a nic. Zdeněk    
Jak na zajíce?, 19.6.2015 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika