Příspěvky uživatele - 98.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat podnože pod hrušku, 26.11.2015
Toho jsem se obával... Z nákupu ze zahraničí mám obavu...
Kde sehnat podnože pod hrušku, 23.11.2015
Dorý den, mám obavu, že diskuze se poněkud odklonila. Chci tedy ješte jednou poprosit o informaci či navedení kde bych se mohl zeptat či získat podnože pyrodwarf nebo cydomalus. Nejsem odborník a necítím se na experimenty s hlohem či jeřábem. Ale... celý příspěvek >
Kde sehnat podnože pod hrušku, 21.11.2015
Preferoval bych raději moderni podnož než se pouštěl do experimentů a výmýšlel bymyšlené. Podnože pyrodwarf ci cydomalus mají spoustu výhod oproti kdouloni, ale bohužel nejdou u nás sehnat. Snad se podaří sehnat nějaký kontakt.
Kde sehnat podnože pod hrušku, 20.11.2015
Děkuji za tip.Doufal jsem v nějaký tip u nás, stále se mi nepodařilo nic najit. JV
Kde sehnat podnože pod hrušku, 30.10.2015
Dobrý den, chci poprosit o tip kde bych mohl sehnat hrušně na podnoži cydomalus nebo pyrodwarf. Nebo tyto podnože. Moc děkuji za nějaké dopručení nebo navedení kde se poohlédnout či zeptat Jan Vaculín
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika