Příspěvky uživatele - 41.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 11.11.2015
Chcem pouzit siran amonny na znizenie pH, potom az davat raselinu s korou a pilinami, riecnym pieskom. 
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 10.11.2015
V jednom clanku som cital, ze je dobre pred vysadbou dat na 1m2 - 10 kg konskeho hnoja a potom netreba 4 roky hnojit rastlinu. Ja sa pytam co to znamena pred vysadbou, to znamena mesiac pred, alebo pri sadeni dam do jamy 10 kg kon. hnoja, potom... celý příspěvek >
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
Otazocka na tu pevnu foliu: Moze to byt pevná igelitova folia pouzivana maliarmi, ktora sa da kupit v Baumaxe? dakujem
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
Ked sadim cucoriedky tak mam do jamy vložit na dno neakú foliu, ktoru potom predierkujem? Aka je to folia? To nemyslím textíliu proti odburineniu a zadrziavaniu vlahy. Dakujem
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
okay je mi to jasnee 
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
Mohol by som z Blue gold casom spravit samozber pre ludí? Alebo potom aku odrodu by som mal uprednostnit na takyto ucel povedzme podnikania v malom? 
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
Dakujem pekne za cenne rady
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
A je dobre ze som vysadil Bluegold?  Prosim Vas a preco renejšie Duke a potom pozdnejšie než Bluegold?
Cucoriedka kanadska - Bluegold, 9.11.2015
prosim Vas neviete mi poradit sa akou inou odrodov cucoriedkyu spolu vysadit, aby sa spolu vzajomne opelovali.? Tento rok som vysadil 9 rastlin Bluegold. Je to stredne neskora rodiaca rastlina. Plody ma v august- september. Buduci rok chcem vysadit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika