Příspěvky uživatele - 96.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Vari houpá při startu, 31.10.2015
BIO-... to jako chcete říct, že je zanesený karbec. Jednak je to celkem nový motor a taky, fakt to dělá jen při startování na studeno. Teplý klidně chytne do volnoběhu a jinak funguje normálně a nemůžu si na něj stěžovat.
Motor Vari houpá při startu, 31.10.2015
Dik, ale vsechny pruzinky jsou na míste.
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
To neni vaše chyba Aleši. Musíte si na to zvyknout. V minulosti stroje s takovouto převodovkou a dokonce nejen ty, měly řadicí páku uloženou v kulise a to jen proto, abyste dobře zařadi rychlostní stupeň, který chcete. Píchl jste do vosího hnízda a... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 26.10.2014
176.91 tu eventualitu s BZN-002, jste si vymyslel vy sám, ve svém příspěvku 25.10. Nejrychleji provedete změnu traktoru za rotavátor bez jakýchkoliv pomůcek, jen s pomocí klíče OK24. Rozebrání traktoru provedete opačným způsobem „sestavení jednoosého... celý příspěvek >
Zezelenání nových brambor, 19.8.2014
Ano jsou jedovaté! Celá roslina bramboru, mimo hlízy je jedovatá, ale nezkoušel jsem to. Já bych se s trochu nazelenalými bramborami nevzrušoval. Úplně klidně bych je použil v kuchyni. Ještě jsem se nedopídil, kolik solaninu zelený brambor obsahuje a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika